Evden Eve Nakliyat Pendik Kurtköy.Yüksek ve katlı binaların inşa edilmesiyle evinizden başka bir eve taşınmak oldukça zor oluyor. Ayrıca ağır ve pahalı eşyaların bulunması taşınmayı daha da zorlaştırıyor. Bu eşyaların çizilmeden ve hasar görmeden taşımak zor olduğu için taşırken büyük önlemler almak çok önemlidir. Biz sadece ev
taşımacılığı değil fabrika, ofis, firma gibi birçok şirketlerinde eşyalarını taşıyoruz. Profesyonel, eğitimli,güler yüzlü ekiplerimizle tüm eşyalarınızı özenle ve titizlikle paketleyerek taşıyoruz. İstanbul’da evden eve nakliyat işini özenli ve güvenilir bir şekilde yaptığımız için geniş kitleler tarafından en çok tercih edilen firmaların başında geliyoruz.

Görüşme, Anlaşma Aşaması

Öncelikle telefonla, İnternet sitesinden ya da bizzat firmamızı ziyaret ederek görüşmelerimize başlıyoruz. Bulunduğunuz yerin adres bilgileri taşınacak evin adresi, ev sahibinin adı soyadı, eşya yoğunluğu gibi konular hakkında bilgi alınır. Müşterilerimizin görüşlerini de dikkate alarak taşımak istediğiniz günü birlikte belirliyoruz. Evinizi taşımadan bir gün önce evinize gelerek planlama yapıyor taşınacak eşyalarınıza göz gezdiriyoruz.

Paketleme İşleminde Profesyonel Hizmet

Karar verilen tarihte sabah erken saatlerde yaklaşık 6 profesyonel ekibimizle evinize gelerek eşyaları paketlemeye başlıyoruz. Tabak, bardak, kâse, kahve fincanı gibi kırılacak mutfak eşyalarınızı tek tek kâğıtlara sararak kolilere özenle yerleştiriyoruz. Koltuk, yatak, masa, sandalye, sehpa, gibi çizip hasar görebilecek eşyaları ise önce streç ile sararak darbelere karşı koruyan pat patlarla sarıyoruz. Monte edilmiş dolaplarınızı da özenle parçalara ayırarak paketlemesini yapmaktayız. Halıları ise rulo haline getirerek onları da paketliyoruz.Evden Eve Nakliyat Pendik Kurtköy Tüm eşyalarınız özenle ve titizlikle tek tek paketleyip bantla
sabitleyerek hasar görmeden taşınmasını sağlıyoruz.

Taşıma İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Eskiden merdivenlerden tek tek taşımak zor olduğu gibi çok zaman kaybettiren bir işlemdi.Günümüzde ise asansörlü araçlar hayatımıza girmesiyle ev, fabrika, ofis, depo gibi birçok alanı kolayca taşınabiliyor. Firmamızda eşyalarınızı taşımak için kapalı kasalı arabamız ve her eve ulaşabilecek kadar uzatılabilen asansörlü aracımız bulunur. Evinizin balkonunuza asansörlü aracınızı yerleştirerek eşyalarınız taşımaya başlıyoruz. Böylece zamandan ve oluşabilecek her türlü aksilikten kurtulmuş oluyoruz. Eşyalarınızı taşımak için balkonda ve aşağıda yani kamyonun yanında elemanlarımız bulunur. Balkondaki elemanlarımız eşyalarınızı düşmeyecek şekilde yerleştirerek aşağıya sorunsuz bir
şekilde inmesini sağlıyor. Aşağıdaki elemanlarımız ise inen eşyanızı alıp kapalı aracımıza büyükten küçüğe doğru düşüp kırılmayacak şekilde dizilimini yapıyorlar. Böylece hızlı ve sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı evinizden aracımıza yerleştiriyoruz.

Yerleştirme Hizmetinde Destek

Eski evinizdeki tüm eşyaları paketleyip aracımıza yerleştirdikten sonra yeni evinize doğru yol alıyoruz.Yine asansörlü aracımızla aşağıdan eşyalarınızı taşıyıcıya yükleyerek yukarıya taşımasını sağlıyoruz.Balkondaki ekiplerimiz gelen eşyaları özenle alarak yeni evinize yerleştiriyor. Yeni evinizde eşyalarınızı nereye koymak istiyorsanız istediğiniz yere yerleştiriyoruz. Tabi ki paketlerini açarak dizayn ettiğiniz şekilde yerleştiriyoruz. Parçalanmış dolaplarınızı da özenle montajlama işlemini yaparak eski haline dönmesini sağlıyoruz.Evden Eve Nakliyat Pendik Kurtköy Taşıma işlemi bittiğinde eşyalarınızda en ufak çizik bile olmadığını göreceksiniz.

Evden Eve Nakliyat Pendik Kurtköy.Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. Bir gün içinde taşıma işlemlerinizi bitiriyoruz. Aynı şekilde fabrika, ofis, depo gibi yerlerdeki tüm eşyalarınızı aynı şekilde özenle taşımaktayız.Özelikle ofis ve fabrika gibi önemli belge ve eşyaların olduğu yerlerde hiçbir eşya kaybına yer vermeden taşıma işlemi yapıyoruz. Belgelerinize hiçbir zarar vermeden özenle kolileyip size teslim ediyoruz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2020 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız