Evden eve nakliyat fiyat listesi firmadan firmaya değişiklik gösterir. Evden eve nakliyat hizmeti bir evde ya da ofiste bulunan eşyaları taşınacağı yeni mekâna götürme hizmetine verilen isimdir. Evden eve nakliyat hizmetleri ile artık taşınmak çok daha kolay. Normal şartlarda kendi imkânlarınızla taşınmak bir hayli zor bir iştir. Fakat Evden Eve Nakliyat firmamız sayesinde taşınma işlemleri artık çok daha kolay ve hızlı.

Firmamız nakliyat hizmetlerini gerçekleştirirken adım adım ilerler. İşleyişimiz şu şekilde ilerliyor;

  • Eşyaları sökme ve paketleme
  • Eşyaları yük kamyonuna taşıma
  • Eşyaların yeni adrese götürülmesi
  • Eşyaların montajı ve yerleştirilmesi

Firmamız yukarıda belirtildiği gibi önce eski evde bulunan eşyaları itinayla söker ve özel muhafazalı paketlere paketler. Paketlediğimiz eşyalar taşınma esnasında hiçbir şekilde hasar görmez. Kırılacak eşyaları da özenli bir şekilde yük kamyonlarına yerleştiririz. Yük kamyonlarımız sizin eşyalarınız boyutuna uyumlu büyüklüktedir ve tüm eşyalarınız rahatlıkla sığabilir.

Eşya Taşıma İşleyişi Nasıl Oluyor?

Evden eve nakliyat fiyat listesi dâhilinde firmamıza eşya taşıma hizmeti için başvurduğunuz zaman firmamızda çalışan elemanlar önce eşyalarınızın bulunduğu eve gelerek eşyaların büyüklüğünü tespit ediyor ve biz eşyaların boyutuna göre yük kamyonu hazırlıyoruz. Firmamız elemanları ile anlaşmış olduğunuz taşınma günü geldiğinde elemanlarımız sökülmesi gereken eşyaları sökerek kamyona itinalı bir şekilde yerleştiriyor.

Küçük ve büyük eşyalarınız ayrı ayrı kolilere koyuluyor. Örneğin mutfak eşyaları bir koliye doldurularak üzerine ‘’ mutfak eşyası’’ yazısı yazılıyor. Böylece yeni eve gittiğinizde küçük ev eşyalarınızı yerleştirirken hiç zorlanmadan kolileri boşaltabiliyorsunuz. Dilerseniz paketleme işlemini kendiniz de yapabilirsiniz fakat firmamız siz uğraşmayın diye paketleme hizmeti de veriyor.

Kaliteli Hizmet

Eşyaların özenle yük kamyonlarına yerleştiriliyor ve taşınacağınız eve geldiğimizde evin bulunduğu kata göre el ile taşıma ya da asansörlü taşıma hizmeti veriliyor. Tüm eşyalar eve taşındığı zaman büyük eşyaların kurulumu yapılıyor. Eğer saatten dolayı montaj işi yetişmezse sizin belirlediğiniz bir günde elemanlarımız yeni eve gelerek eşyaların montajını bitiriyor.

Firmamızda Temizlik Hizmeti de Mevcut

Fiyat dahilinde olmasa da firmamızda temizlik hizmeti de mevcut. Eski evinizi temizlemek istemiyorsanız ya da yeni evinize tertemiz girmek istiyorsanız firmamızın anlaşmalı olduğu temizlik şirketleri bulunuyor. Bizler sizin adınıza bu temizlik şirketleri ile konuşarak ister eski evi, ister yeni evi temizletiyoruz.

Temizlik hizmeti için sizden ek ücret almak durumundayız bu da temizlik şirketleri kendine pay almasından kaynaklanıyor. Böylece ödeyeceğiniz makul bir ücret ile eski evinizi temiz bırakıp, tertemiz bir evin de tadını çıkarabiliyorsunuz.

Eşyalarınız Emin Ellerde

Evden eve nakliyat fiyat listesi hizmetlerimize göre değişiklik gösterir. Eşyalarınızı özenli bir şekilde yük kamyonlarına taşıdıktan sonra yeni eve de itina ile taşınır. El gücü ve asansörlü olmak üzere iki çeşit taşıma yöntemimiz bulunuyor. Asansörlü taşımacılık sayesinde eşyalarınız daha hızlı bir şekilde taşınıyor fakat asansörlü taşıma işlemi yüksek katlarda bulunan binalarda tercih ediliyor.

Asansörlü taşıma hizmeti hem size vakit kazandırıyor hem de daha az yorulmamızı sağlıyor. Aynı zamanda tek bir çizik dahi almadan eşyalarınız oturacağınız eve ulaşıyor. Oturacağınız bina alçak katlarda ise genelde asansörlü taşıma yöntemi tercih edilmiyor. Bunun yerine uzman kadromuz sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyor.

Dilerseniz Montaj da Bizden

Evden eve nakliyat fiyat listesi içerisinde montaj ve kurulum da dahil. Firmamız siz arzu ederseniz eşyalarınızın kurulumunu ve montajını da yapıyor. Gardırop, dolap, koltuk ve masa gibi ağır eşyaların kurulumunu firmamızda çalışan ustalar itinayla montaj yapıp yerine yerleştiriyor. Size sadece eşyaların temizliği ve küçük eşyaların yerleştirilmesi kalıyor.

Eşyalarınızın güvenle ve en kısa zamanda yerine ulaşmasını istiyorsanız firmamızı tercih etmelisiniz. Firmamızda alanında uzman arkadaşlar çalışıyor ve bugüne kadar en ufak bir şikayet almadık ve müşteri memnuniyeti hep en üst düzeyde oldu.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat fiyat listesi içinde sigortalı taşıma hizmeti de yer alıyor. Firmamıza eşyalarınızı taşıtmak için başvurduğunuzda size sigorta yaptırıyoruz. İster şehir içi taşının ister şehir dışı fark etmeksizin eşyalarınızın korunması için sigorta yaptırabiliyorsunuz. Firmamız son derece profesyonel çalışsa da olabilecek arızalara ve problemlere karşı eşyalarınız sigorta altında oluyor.

Böylece firmamızdan kaynaklı bir hasar oluştuğu zaman tüm sorumluluğu firmamız üstleniyor. Sizin talebinize göre ya aynı eşyadan alıyoruz ya da size eşyanın fiyatı kadar ücret ödüyoruz. Böylece eşyalarınız güvence altına alınıyor ve bu durumdan siz karlı çıkıyorsunuz.

 Firmamız ile Korunaklı Taşımacılık

Evden eve nakliyat fiyat listesi ile eşyalarınız son derece korunaklı bir şekilde taşınıyor. Firmamızda çalışan elemanlar eşyalarınızı olabildiği kadar koruyor ve sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde eşyalarınız hasar görse bile bu durumdan firmamız sorumlu oluyor. Bizi çağırdığınızda eşyalarınız ne durumdaysa sizi yeni evinize götürdüğümüz zaman da eşyalarınız aynı oluyor.

Firmamız aynı zamanda eşyalarınızı saklama hizmeti de veriyor. Eğer acilen taşınmanız gerekiyorsa ve taşınacak bir ev bulamadıysanız siz yeni bir ev bulana kadar firmamız eski evinizden eşyalarınızı korunaklı bir şekilde alarak firmamıza ait depolara götürüyor. Siz bizden eşyalarınızı getirmemizi isteyene kadar eşyalarınız depolarda güvenli bir şekilde bekliyor.

Firmamızda Profesyonel Hizmet

Firmamız uzun yıllardır bu sektörde hizmet veriyor. Eşyalarınızı paketleyen de, kurulum ve montajını yapan da, eşyalarınızı taşıyan elemanlar da işinde oldukça profesyonel. Uzun zamandır tüm elemanlarımız bu sektörde hizmet verdiği için neyin nasıl olması gerektiğini çok iyi biliyor. Kırılacak eşyalara özen gösterilmesi gerektiğini, kurulum olması gereken eşyaların nasıl kurulması gerektiğine varasıya kadar her konuda tecrübeli elemanları bünyemizde çalıştırıyoruz.

Türkiye’nin öbür ucuna da gitseniz firmamız eşyalarınızı tek bir çizik bile almadan gideceği yere götürüyor. Sizler de yeni evinizde eşyalarınızı tertemiz kullanma imkanı buluyorsunuz. Çok düşük bir ihtimalle hasar gören eşyalarınızın karşılığını da firmamızdan karşılayabiliyorsunuz.

Evden Eve Nakliyat Fiyat Listesi

Sizlere ne yazık ki kesin bir fiyat veremiyoruz. Taşınma ücretleri belli kriterlere göre belirleniyor. Eşyaların taşınacağı mesafe, paketleme, montaj, temizlik, asansörlü taşımacılık hizmetleri, depo hizmeti gibi kriterler sizin için belirleyeceğimiz fiyatı etkiliyor. Bu nedenle firmamıza gelip yüz yüze görüşme yapmanızda fayda var.

Vermiş olduğumuz hizmete paketleme, montaj ve asansörlü taşımacılık dâhil olduğunda fiyat artış gösteriyor. Yukarıda belirttiğimiz gibi temizlik hizmeti dâhil olduğu zaman da fiyat artıyor. Gideceğiniz mesafe arttığı zaman da fiyat artış gösteriyor. Şehirlerarası ve şehir içi gidilen mesafe bir olmadığı gibi fiyatlarda aynı olmuyor.

Uygun Fiyatlarda Nakliye Hizmeti

Firmamız diğer firmalara nazaran daha uygun fiyatlara hizmet veriyor. Sizi mağdur etmeyecek ve bu zorlu dönemde strese sokmamak için oldukça makul fiyatlarda taşıma hizmeti veriyoruz. Size vermiş olduğumuz hizmet karşılığında ödediğiniz bedelin karşılığını alıyorsunuz. Sizi hiçbir şekilde mağdur etmiyoruz ve taşınma hizmetini profesyonel bir şekilde tamamlıyoruz.

Firmamızdan taşınma hizmeti almak için firmamızın telefon numarasını arayabilir, bize mail atabilir veya firmamız ile yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz. Sizin için en iyisini yapacağımızdan emin olabilir, eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız