Evden eve nakliyat fiyat hesaplama farklı yöntemler ile gerçekleştirilmektedir. Öncellikle de taşımacılık firmaları söz konusu eşyaların bulunduğu adreslere ekip yönlendirmektedir. Bu ekipler gerekli olan incelemeleri gerçekleştirmekte ve daha sonra maliyetleri hesaplamaktadır. Özellikle de 2+2 veya 3+1 gibi daireler için verilen
fiyatlar biraz daha fazla olmakla beraber firmalar tarafından indirimlerde yapılmaktadır. Eşya sayısının az olması durumunda ise parça yük taşımacılığı hizmeti devreye sokulmaktadır. Evden eve nakliyat fiyat hesaplamaları sırasında eşyaların paketlenmesi, montaj edilmesi veya tekrar sökülmesi gibi etkenlerde yer almaktadır. Ayrıca pek çok firma bu hizmetler içinde ekstra bir ücret talep etmektedir. Ancak Oruçoğlu nakliyat için böyle bir durum söz konusu değildir.

Evden Eve Nakliye Fiyatları

Nakliyat ücretleri, binaların kat planlarına, eşya sayısına, adresler arasında ki mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Evden eve nakliyat fiyat hesaplamaları sırasında ise bahsi geçen kriter dışında asansör sistemleri de göz önünde bulundurulmaktadır. Örneğin asansörlü taşımacılık hizmetleri normal nakliye hizmetlerine göre biraz daha pahalılık göstermektedir. Firmamız ise asansör noktasında da çok ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Evden eve nakliye fiyatları ilçe veya il bazında hesaplanmaktadır. Örneğin şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde aracın yakıt tutarı üzerinde ücretler talep edilmektedir. Sektörün en ekonomik hizmeti sunan Oruçoğlu evden eve nakliyat firmamız müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Tüm eşyalar birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ilepaketlenmektedir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

 İşçilik Maliyetleri
Taşınması planlanan eşyaların paketlenmesi, sökülmesi ve tekrar monte edilmesi gerekmektedir. Nakliyat şirketleri ise evden eve nakliyat fiyat hesaplamaları noktasında işçilik bedellerini göz önünde bulundurmaktadır. Ancak bazı müşteriler sadece taşıma hizmeti almakta ve işçilik ücreti ödememektedir.
 Binaların Kat Durumu
Yüksek katlarda bulunan daireler için talep edilen tutarlar biraz daha fazladır. Ayrıca eşyaların çıkarılacağı yeni dairelerin kaçıncı katta olduğu önem arz etmektedir. Firmamız ise kat yüksekliğine bakmadan normal fiyat hesaplamaları gerçekleştirmektedir. Ayrıca işçilik içinde abartı ücretler talep edilmemektedir.
 Kilometre Mesafesi
Evden eve nakliyat fiyat hesaplamaları yapılırken maliyetlerin en büyük bölümünü aracın yakıtı oluşturmaktadır. Bu nedenle de mesafesi arttıkça söz konusu ücretlerde artmaktadır. Ancak firmamızın tüm araçları ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahiptir. Dolasıyla da maliyetler büyük ölçü de düşmektedir.

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplamaları

Firmamız evden eve nakliyat fiyat hesaplamaları gerçekleştirirken müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Eşya sayısı ne olursa olsun tüm taşımacılık hizmetleri piyasa şartlarına göre yüzde 20 daha makul rakamlar ile verilmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek detaylı bir şekilde fiyat hesaplamaları gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2020 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız