Ev Taşıma Ücretleri,Taşınacak olan eşyalarınızı özenli ve güvenli bir şekilde paketleyerek eşyalara herhangi bir zararın gelmesini önlemekteyiz. Eşyaların yapısı ve özellikleri göz önünde bulundurularak uygun paketleme işlemi yapılmalı ve hassas olanlara ayrıca özen gösterilmelidir.

Eşyaların taşınacağı araçlar eşya taşımacılığı için özel olarak tasarlanmış ergonomik araçlar olmalıdırlar. Firma olarak sahip olduğumuz geniş araç filomuz eşya taşımacılığı için tasarlanmış olan özel araçlardır. Eşya taşımacılığında eşyaların güvenliği öncelikli olup müşteri mağduriyeti önlenmelidir. Bu nedenle firma olarak önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliğidir. Firmamız güvenilir nakliyat hizmeti veren köklü bir firmadır. Sahip olduğumuz K3 yetki belgelerimiz ile ev ve iş yeri gibi tüm bina taşıma işlerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamlıyoruz. Özellikle iş yeri taşımacılığında sistemli bir çalışma yürütülerek kısa sürede yeni adrese yerleştirerek tamamlıyoruz. Bu sayede iş yerlerinde iş kaybını önlüyoruz ve size zamandan kazandırıyoruz. Ücretsiz expertiz hizmeti sağlayarak sektöre yeni hareketler kazandırıyoruz.

Evden Eve Nakliye Sözleşmesi Nelerden Oluşur?

Evden eve nakliye işlemlerinden önce  müşterilerimiz  ile karşılıklı olarak nakliye sözleşmesi imzalıyoruz.  Sözleşmenin amacı nakliye firmasının ve müşterinin haklarının korunması ve herhangi bir mağduriyetin yaşanmasını önlemektir. Türkiye’nin en büyük firmaları ile çalıştığımız için oluşabilecek tüm ihtiyaçlara sözleşme metninde yer veriyoruz. Sözleşmenin içeriğine eşyaların alınacağı adres, taşınma işleminin yapılacağı yeni adres, taşınacak olan eşyaların listesi, taşınma mesafesi, çalışacak personel sayısı, taşınmada kullanılacak olan araların sayısı ve tahmini taşınma süresi yazar. Sözleşme sigortalı taşımacılığı gösteren bir belgedir. Bu sayede taşınan eşyalar sigortalanmış olur. Nakliye sözleşmesi yapmamızın tek nedeni müşterilerimizin güvenliğini kesin olarak sağlamaktır. Herhangi bir sorunda ve eşyaların hasar gördüğü durumlarda şirketimiz tarafından müşterilerimizin mağduriyeti giderilir.Oruçoğlu Nakliye Firmaları Şehirlerarası,

Evden Eve Nakliye İşleminin Ücretleri Nasıl Belirlenir?

Evden eve nakliyat fiyatlarımızı belirlerken baz aldığımız bazı kriterler söz konusu olmaktadır. Farklı firmaların kendilerine baz aldığı kriterlerde farklı olabilir. Bu nedenle farklı fiyat politikaları ile karşılaşabilirsiniz. Firma olarak nakliye işleminin fiyat politikamızı belirlerken;

1-     Taşınacak olan mekanın büyüklüğü

2-     Taşınma için gereken personel ve araç sayısı

3-     Taşıma işleminin yapılacağı iki adres arasındaki mesafe

4-     Taşınma işleminin yapıldığı gün yakıt fiyatları

5-     Nakliye işleminde hangi sistemin kullanılacağı

6-     Taşınacak olan binaların yüksekliği ve binanın kat sayısı

Kriterlerini baz alarak belirlemekteyiz. Ofis, iş yeri ve fabrika taşımacılığı gibi işlerde fiyat politikalarımız taşınacak binaya göre  farklılık gösterebilir. Evden eve nakliye işlerinizde herhangi bir mağduriyet yaşamamak için mutlaka işinde uzman, nakliye sözleşmesi yapan ve sigortalı taşımacılık sistemini kullanan bir nakliye firması ile anlaşmalısınız. Sözleşme imzalamadan nakliye işlemini yerine getirmemektedir. Sözleşme imzalanmaz ise büyük mağduriyetler yaşayabilirsiniz.

Evden Eve Nakliye Firmalarının Güvenilirliği Nasıl Tespit Edilir?

Evden eve nakliye firmalarının güvenilirliği taşıdığı bazı özelliklere bakılarak belirlenir. Evden eve nakliye firmasının K1 ve K3 belgelerini taşıması gerekir. Firmaya ait olan araçlar tamamen eşya taşımacılığında kullanılabilen güvenli tasarımlara sahip olmalıdır. Eşyaların paketlenmesi ve ambalaj işlemi profesyonel şekilde yerine getirilmelidir. Firma gerektiğinde tüm montaj ve yerleştirme işlemlerini de sorunsuz yapabilmelidir. Firma olarak yarım asırdır sektörde müşterilerimize Oruçoğlu Nakliyat güvenlir taşıma hizmeti vermek için gereken tüm özellikleri taşımaktayız. Taşımız olduğumuz özelliklerimiz sayesinde sektörde sık sık taklit edilmekteyiz. Ev, iş yeri, fabrika ve diğer bina taşımacılığı ihtiyaçlarınız için dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız