Ev Taşıma Asansörü Her gün biraz daha fazla gelişmekte olan teknolojiye ayak uyduramayan nakliyat firmaları maalesef isimlerinin piyasadan yavaş yavaş silinmesine sebep oluyor.

Uzun yıllar boyunca nakliye hizmetlerimizi sorunsuz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekte olan bizler nakliyat konusunda sizlere sigortalı taşımacılık adı altında da müşterilerimize gerekli güveni sağlıyoruz. Her geçen gün hizmetlerimize yenilerini ekleyip, profesyonel ekip ve uzman kadromuz, sürekli yenilenen araç filomuz ile güçlü ve güvenilir firmalar arasında bulunmaktayız.

Günümüzde artık taşınacağınız binanın kaç katlı olduğunun ya da hangi yükseklikte olursa olsun oturacağınız dairenin ve apartman girişindeki merdivenler yüzünden oldukça zorlanılan taşınma işlemleri sırasında asansörlü taşımacılık hizmetimiz sayesinde bu sorunların üstesinden kolayca geliyoruz.

Sizdeğerli müşterilerimizin tek yapması gereken şey bizlere iletişim numaralarımızdan veya internet sitelerimiz üzerinden ulaşmanız. Bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde asansörlü taşımacılık hizmetinden faydalanmak istiyorum demeniz yeterli. Müşteri hizmetleri departmanımız’da çalışan arkadaşlarımız, bu konu hakkında sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

Sizin için Seçtiklerimiz: Şehirler Arası Nakliye

Ev Taşıma Asansörü Özellikleri

Ev taşıma asansörü yapısal olarak alüminyum kaplamalıdır. Özel alaşımlı olduğu için esnemeye ve aşırı derecede ağırlığa dayanıklı bir yapıya sahiptir. Alüminyum raylar arasında toz tutmayan özel bir sıvı kullanılmaktadır. Bu sıvı sayesinde makinenin ömrü uzamakta olup oluşan tozu, aşınmayı ve kirlilik yok olmaktadır. Rayların her biri için özel kalıp kullanılmıştır. Hiç birinde kaynak taşlama,sonradan eklenen bir parça vs. gibi ek bir ürün veya kalitesiz bir materyal kullanılmamıştır. Ev taşıma asansörü özelliklerinden bir diğeri de makinenin alt şasesi hidrolik itme ve basma ayakları orijinal olarak üretilen firmalardan satın alınmıştır.

Makinenin tambur ve hidromotorları da özel olarak üretilen orbit frenli olmaktadır.Ev taşıma asansörü makara bağlama materyalleri dik frezede işlenerek kopmaya, kırılmaya, aşınmaya ve bu tip durumlardaki gibi aksiliklere karşı kat kat daha fazla direnç sağlamaktadır.

Makinenin çift pistonları, eşya taşıma esnasında daha büyük kolaylık sağlaması açısından sağa ve sola hareket edebilen türdedir. Ev taşıma asansörü sayesinde profesyonel ve uzman ekiplerimizin iş yükünü hafifletmeyi amaçladık. Bu hizmet sayesinde minimum beden gücü ile maksimum iş gücü sağlanmaktadır.

Ev Taşıma Asansörü
Ev Taşıma Asansörü

Asansörlü Taşımacılık Hizmet Alanları

Asansörlü taşımacılık hizmet alanlarımız içinde birden fazla alan bulunmaktadır. Bunlar:
 Ev ve ofis taşımacılığı,
 Kapı, pencere, tuğla, çöp ve moloz atıkları, çatı malzemeleri, inşaat malzemeleri taşımacılığı,
 İhtiyaç durumunda makinenin sepet sisteminde değişiklik yapılarak, farklı iş türlerine göre de uyum sağlamaktadır.
Müşterilerimiz olarak sizler, herhangi bir eşya taşımacılığına ihtiyaç duyduğunuz takdirde bizler ile iletişime geçerek, büyük ebatta olan eşyalarınız ve eşyalarınızın taşınacağı adresteki kat sayısının çok
yüksek olması sebebi ile asansörlü taşımacılık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Nakliyat firmalarımız ile görüşme sırasında bizlere birkaç kişisel bilginizi (ikamet etmekte bulunduğunuz adres, eşyalarınızın

taşınacağı yeni adres, ekspertiz için müsait olduğunuz bir tarih vs.) aktarmanız durumunda uzman kadromuz ve profesyonel ekiplerimiz ücretsiz bir şekilde ekspertiz için adresinize gelerek evinizi (eşyalarınızı) inceler. Eşyalarınızın boyutunu, ağırlığını, ulaştırılacak olan adrese teslim yol tutarını vs. gibi her türlü detayı hesaplar ve sizlere net bir fiyat sunar.

Ev Taşıma Fiyatları

Taşınma işleminiz bittikten sonra sizden ekstra olarak hiç bir fiyat talep edilmez. Yani sizler taşınma sırasında en ufak bir sorunla karşılaşmadan, sigortalı bir şekilde eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.Uzman ekibimiz evinize gelip öncelikle de montajı sağlanacak eşyaları hazırlar ve kaliteli malzemeler ile hazırlanmış olan paketleme malzemeleri ile büyük bir titizlik ve özen göstererek eşyalarınızı paketler, daha sonra nakliyat araçlarımıza yerleştirirler.

İşlemler bu kadarla sınırlı değildir. Eşyalarınız
araca yerleştirildikten sonra yine uzman ekiplerimiz tarafından araca sabitlenmiş eşyaları bir kaç kez kontrolden geçirirler ki nakliyat sırasında herhangi bir aksaklık yaşanmasın.

Ev taşıma asansörü hizmetinden faydalanmak isterseniz öncelikle daha önce bu hizmetti kıllanmış olan tanıdıklarınız var ise onlarla görüşme sağlayınız. Çünkü bu hizmeti daha önce kullanan müşterilerimizin işlem sonrası memnuniyetlerini dinlemek sizler için oldukça ikna edici olacaktır. Eğer daha önce bu hizmetten yararlanan bir tanıdığınız yok ise nakliyat firmalarımızın internet sitelerini incelemek ve müşterilerimizin yorumlarını okumakta sizler için ikna edici bir diğer husus olacaktır.

Nakliyat Firmalarımız Hakkında

Türkiye’nin yaşadığınız hangi il olursa olsun genellikle her ilinde hizmet veren nakliyat firmalarımız,tüm taşımacılık işlemleri ile sizlere hizmet sağlamaktadır. İnternet sitelerimizi inceleyerek, bizlerle iletişim sağlayarak her türlü bilgiye sahip olabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü detayı müşteri hizmetleri departmanlarımızda çalışan ekip arkadaşlarımıza sorabilir ve gerekli her türlü konuda fikir ve bilgi alabilirsiniz.

Asansörlü taşımacılığı tercih ettiğiniz takdirde, aşırı stres yaptığınız ve oldukça zor geçeceğini düşündüğünüz taşınma işlemlerinizin aslında her gün gelişen, değişen ve yenilenen teknoloji sayesinde aslında ne kadar da basit ve pratik olduğunu anlayacaksınız.

Geçmişte yaşanan taşınma işlerinin ne kadar yorucu ve sorunlu olduğunu düşünürsek, yaşadığımız bu zamanlar için gelişen teknolojiye büyük bir teşekkür borçluyuz. Oruçoğlu Ümraniye Evden Eve Nakliyat,

Modeli Yüksek Nakliyat Araçlarımız

Her gün biraz daha gelişmekte olan araç filomuzu biraz tanıtacak olursak; Öncelikle araçlarımız kapalı çelik kasaya sahiptir. Bu özellik sayesinde su ve hava geçirmez bir yapı sağlanmıştır. Araçlarımızda bulunan süspansiyon özelliği sayesinde de eşyalarınızın bir yolcu gibi rahat ve konforlu bir yolculuk yapması hedeflenmiştir. Kamyonlarımızın ve kamyonetlerimizin her biri farklı boyutlarda olduğu için,evinize ücretsiz olarak gelen ekspertiz sayesinde eşyalarınıza en uygun olan aracı bulmakta ve sizlere daha kaliteli hizmet vermekteyiz.

Bir diğer önerimiz ise eğer nakliyat hizmeti fiyatlarının maddi olarak size ağır geleceğinizi düşünüyorsanız, taşınmayı planlayan bir arkadaşınız var ise onunla birlikte bu işlemleri aynı aracı kullanarak maddi olarak bütçenizde bir tasarruf sağlayabilirsiniz.

Asansörlü nakliyat araçlarımız artık yirminci katlara kadar çıkabiliyor ve bunun yanında 300 kilogramlık yükü rahat bir şekilde taşıyabiliyor. Nakliyat firmalarımız ile iletişime geçerek artık taşınma işlemleriniz daha ekonomik olacak ve daha kısa zamanda tamamlanıp, daha güvenli bir şekilde gerçekleşecek.. Asansörlü Taşımacılık Hizmeti sayesinde eşyalarınız saniyeler içerisinde yüksek katlı binalara ulaşarak çok kısa bir zaman zarfı içerisinde taşınma işlemleri tamamlanır. Asansörlerimiz sayesinde taşınan eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni adresinize, sizin belirttiğiniz şekilde
yerleştirilerek montajı sağlanır.

Paketleme İşlemleri İle Eşyalarınız Güvende

Eşyalarınızın en güvenilir bir şekilde paketlenmesi de taşınma sırasında oluşabilecek hasarlar için oldukça önemlidir. Bu şekilde güvenilir ve özenli bir şekilde eşyalarınız paketlendikten sonra itina ile asansörlerimize yüklenmektedir.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız