Nakliyat sektörü Ev Ofis Taşıma insanların yoğun iş temposu ve ev sorumluluğu içinde tek başına ev taşımanın yükünü kaldıramaması ve yardıma ihtiyaç duyması sonucu doğmuştur. Ekonomik özgürlüğe sahip
olmak ve daha huzurlu bir hayat yaşamak için insanlar sürekli çalışmakta ve kendilerine zaman ayırmaya fırsat bulamamaktadır. Günümüzde ise ev ortamında kullanılan eşyaların sayısı ve boyutu artmış, insanlar ise yeni bir adrese taşınmaya karar verdiklerinde ne kadar çok eşyaya sahip olduklarının farkına varmaktadırlar. Yeni bir adrese taşınmak için eşyaları koyacak kolilerin biriktirilmesi ve eşyaların kolilenmesi, büyük çaplı eşyaların ise ambalajlanması gerekmektedir. Aynı şekilde taşınma esnasında çöpe atmaya karar verdiğiniz eşyalarınıza seçmeniz gerekir. Bunun yanında mobilya ve beyaz eşyalarınızın demontajını sağlamalı ve eşyaların taşınması için belli bir kişi sayısına ihtiyaç duyarsınız. Eşyaların nakliyatı içinde uygun taşıma kapasitesine sahip bir araç kiralamanız gerekir. İş hayatından arta kalan zamanda taşınma eylemi ile ilgilenmek yorucu olmakta ve günlerce sürebilmektedir. Sizin bu ağır yükünüzü sırtlanmak ve size ihtiyaç duyduğunuz hizmeti vermek amacı ile Oruçoğlu evden eve nakliyat firmamız kesintisiz hizmet vermektedir.

Firmamızın Verdiği Hizmetler

Nakliye firmamız ev ofis taşıma büro ve fabrika taşıma, parça eşya taşıma, depo hizmeti gibi ihtiyaç duyulabilecek her türlü nakliye hizmetini özenle vermektedir. Nakliye hizmetini evren ekibimiz alanında tecrübeli ve gerekli bilgiye sahip olan uzman bir kadrodur. Aynı şekilde kısa sürede hızlı sevkiyat için firmamız asansörlü nakliyat hizmetinden faydalanmaktadır. Eşyalarınızın sevkiyat sırasında hasar görme ihtimaline karşın sigortalı taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Ev Ofis Taşıma Özen Gerektiren Bir Hizmettir

Ev ofis taşıma hizmeti özen gerektiren bir hizmettir. Ekibimiz bu hizmeti özenle vermekte ve ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktadır. Ofis taşıma hizmetinde çelik kasa gibi ağır bir yapıya sahip olan eşyaların taşıma sırasında zemine çizik gibi hasar vermemesi için l arabası kullanılır.Eşyalarınızın özenle yeterli sayıda kişiler aracılığı taşınır ve hasar görmeyecek şekilde araç içine yerleştirilir. Araç içine yerleştirilen eşyalar kalın halat ile bağlanır ve yeni adrese götürülür. Ofisinizi boşaltmanız gerekiyor ve henüz yeni bir ofis bulamadı iseniz depo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.İstediğiniz süre boyunca eşyalarınız özenle depomuzda muhafaza edilir.

Satın Alınabilir Ücret Karşılığı Hizmet Vermekteyiz

Ev ofis taşıma hizmeti karşılığı talep ettiğimiz ücret maddi bütçenizi sarsmaz ve sizi bu konuda zor durumda bırakmaz. Firmamız her bireyin nakliye hizmetinden faydalanması için satın alınabilir bir ücret talep eder. Nakliye hizmeti özen ve tecrübe isteyen bir hizmettir. Bünyemizde çalışan her birey bu tecrübeye sahiptir. Satın aldığınız hizmet sonrası memnuniyet garantisini size sunmaktayız.Müşterilerimizden gelen olumlu geri dönüşler vermiş olduğumuz kaliteli hizmetin kanıtıdır. Bizimle iletişim kurarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız