Ev nakliye fiyatları alınan hizmetler doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Eşyaların demontaj işlemi, ambalaj ve paketleme işlemleri ekstra ücrete tabi olabilir. Bu nedenle ev nakliyesi işlemleriniz olduğunda firmadan hangi hizmetleri beklediğinizi ve neler almak istediğinizi açık bir şekilde dile getirmeniz gerekir. Karşılıklı olarak anlaşma sağlamadığınız da ve iletişim kopukluğu yaşadığınızda maddi zarar uğrayabilirsiniz. Ev ve iş yeri taşınma işlemlerinizde profesyonel firmalar ile çalışarak çok uygun maliyetlerde taşınma işlemini tamamlayabilirsiniz. Eşyaların güvenliği, zamandan tasarruf etmek ve kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkan firmalar ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Firma ile çalışmadan önce yaptığı işleri ve verdiği hizmetleri araştırınız. Sektördeki hizmet yılını ve müşteri potansiyelini mutlaka sorgulayınız. Edinmiş olduğunuz bilgiler firmaların kalitesi hakkında fikir edinmenizi sağlar.

Sizin İçin Faydalı Bir Yazı: Ev Taşıma Fiyatları

Ev Nakliye Firması İle Anlaşırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ev nakliye fiyatları farklılık gösterebilir. Almış olduğunuz hizmete fazla para ödememek için dikkatli davranmanız gerekir. Ev, iş yeri ve ofis taşıma işlemine karar verdiğiniz de ilk önce piyasa araştırması yapmalısınız. Firmaların verdiği hizmetleri araştırmalı ve hizmetler karşılığında istediği ücretleri değerlendirmelisiniz. Uygun fiyat veren firmalar ile hemen anlaşma sağlamayın. Firmaların referanslarını değerlendirerek kaliteli ve güvenilir hizmet verdiğini mutlaka teyit etmelisiniz. Sektörde yer edinen ve köklü firmalar her türlü donanım ve belgelerini ortaya seren firmalardır. Anlaşma sırasında çekinceli davranan ve piyasasının çok altında fiyat teklifi sunan firmalardan uzak durmalısınız. Firma ile anlaşma sağladığınızda almak istediğiniz tüm hizmetleri ve beklentilerinizi açık bir şekilde dile getirmelisiniz. Firma nakliye programını tamamen müşterilerin ihtiyaçlarına odaklanarak belirler. Sağlıklı ve güvenli bir taşıma sisteminin kurulabilmesi için iki tarafında istekleri açık olmalıdır. Firmamız müşteri memnuniyeti ve güvenliğine önem verdiği için müşteri isteklerini dikkate almaktadır.

Ev Nakliye Fiyatları
Ev Nakliye Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Firması Nasıl Olmalıdır?

Ev nakliye fiyatları firmanın profesyonelliğine ve sahip olduğu teknik donanımlara göre değişiklik göstermektedir. Nakliye firması eşya taşımacılığı yapabilmek adına bazı teknik donanım ve araçlara sahip olmalıdır. Müşteri hassasiyeti prensibi ile yola çıkan firmamız eşya taşımacılığında gerekli olan tüm bilgi ve belge donanımına sahiptir. Teknik ekibimiz belirli dönemlerde yapılan hizmet içi eğitim programlarına katılarak nakliye sisteminde değişen ve gelişen her türlü yeniliği takip etmektedir.Firmamız nakliye işlemi öncesinde uygun taşıma planı oluşturur. Oluşturulan plan doğrultusunda gereken tüm araç ve gereci temin eder. Nakliye işlemi sorumluluğu tamamen firmaya ait olmalıdır.
Sorumluluk alabilen, müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilen ve kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibi ile çalışmalıdır. Firmamız disiplinli ve kaliteli çalışma prensibi ile müşterilerine her zaman hizmet vermektedir. Bu nedenle sizlerde mutlu bir şekilde taşınma işlemini tamamlamak isterseniz firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Firma çalışanlarımızdan almış olduğunuz hizmet karşısında memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz. Garantili hizmet anlayışı ile çalıştığımız için firma olarak kendimize olan güvenimiz her zaman tamdır.

Nakliye Sözleşmesi İmzalamak Neden Önemlidir?

Ev nakliye fiyatları nakliye sözleşmesinde yer alması gereken en önemli kriterlerden birisidir. Firmalar ilk başta sözlü olarak anlaştığınız hizmet karşılığını işlem tamamlandıktan sonra değiştirebilir. Özellikle güvensiz ve yeni kurulan firmalar tarafından bu sistem çok sık kullanılmaktadır. Mağdur olmamak ve fazla para ödememek için taşınma işlemi gerçekleşmeden önce her şeyi garanti altına almanızı tavsiy ederiz. Nakliye sözleşmesi müşterinin ve firmanın haklarını karşılıklı olarak koruma altına alan bir sistemdir. Sözleşme sayesinde eşyaların kaybolması, fiyat farklılıklarının oluşması, işlemin söz verildiği sürede tamamlanmaması ve eşyaların zarar görmesi gibi olumsuz durumlara karşı önlem almış olursunuz. Nakliye işlemi için görüşme yaptığınız firmalara ilk olarak sözleşmeli çalışıp çalışmadıklarını sorgulamalısınız. Garantili evden eve nakliye işlemi sadece nakliye sözleşmesi ile gerçekleşmektedir.Sözleşmenin içeriğine firmadan beklediğiniz tüm hizmetlerin eklenmesini talep etmeyi unutmayın.Sözleşmeyi iki nüsha halinde hazırlanmasını isteyin.

Fabrika Taşımacılığı Neden Maliyetlidir?

Ev nakliye fiyatları ile fabrika nakliye fiyatları arasında büyük farklar görülebilir. Taşıma yöntemi,taşınan alanın büyüklüğü, kat sayısı, firmanın kendi fiyat politikası, iki adres arasındaki mesafe, çalışan personel sayısı, yakıt fiyatları ve araç sayısı fiyat farklılıklarının nedeni olabilir. Fabrikalar karmaşık ve büyük alanlardır. Sistemli çalışma gerektirir. Fabrikanın taşınması için gereken nakliye aracı ve personel sayısı çok daha fazladır. Fabrika taşıma işlemi geciktiğinde ve uzun sürdüğünde işlerde aksama ve maddi kayıplar yaşar ve müşteri mağduriyeti yaşanma ihtimali çok yüksektir. Firmamız uzun yıllar fabrika ve iş yeri taşımacılığında hizmet veren profesyonel bir firmadır Tecrübeli teknik ekibimiz ilk önce taşınma taslağını ve yerleşme taslağını çıkarır. Fabrikanın çalışma saatlerine uygun
şekilde taşınma işlemi devam eder. İş yeri taşımacılığında dikkat edilmesi gereken en önemli okta iş yerinin çalışma düzenini aksamamasıdır. İş yeri ve fabrika taşıma işi çok büyük hassasiyet ve işlev gerektirdiği için ev taşıma işlemine göre daha maliyetlidir. Taşınma işleminizde ilk önce detaylı bir anlaşma sağlamanızı öneririz. Oruçoğlu Nakliyat Asansörlü Eşya Taşıma,

Evden Eve Nakliye Sisteminde Teknik Donanımın Önemi Nedir?

Teknolojinin gelişmesi hayatın her aşamasını kolaylaştırmıştır. Üretilen yeni araç ve gereçler yaşamın her alanında insanların yükünü azaltmaktadır. Nakliye sektörü de teknolojinin imkânlarını kullanan ve
gelişen bir sektördür. Nakliye işleminin güvenilir bir şekilde yapılması için teknik donanım ve ekip çok önemlidir. Yeterli donanım sağlanmadığı sırada can ve mal kayıplarının yaşanma riski oluşur. Bu nedenle teknik ekibi ve donanımı zayıf olan firmalar ile alışmanızı önermiyoruz. Firmamız özel
tasarlanmış nakliye araçları, asansörlü taşımacılık sistemi ve gerekli durumlarda kullanılmak üzere vinç sistemine sahiptir. Hasarsız ve güvenli bir şekilde taşınmak için yeterli teknik donanıma sahip firmalar ile görüşmelisiniz.

Asansörlü Taşımacılık Sistemi Nedir?

Ev nakliye fiyatları belirlenirken taşıma yöntemi önemlidir. Yüksek binalarda güvenli taşımacılık için kullanılan asansörlü sistem normal sistemlere göre maliyetli olabilir. Asansör mekanizması uzun metal plaka üzerine yerleştirilmiştir. Sistemin içerisinde ağır yük kaldırmak için vinç bölümü de bulunabilir. Ağır yüklerin kaldırılması ve taşınması için bu vinç sistemi kullanılır. Asansörlü sistemin çalışma mekanizması raylı sistemlerden oluşmaktadır. Alçak binaların taşınası için bu sisteme gerek yoktur. Fabrika, ofis ve yüksek katlı binalar için kullanımı önerilir. İhtiyaç halinde kullanılması için her firma mutlaka bu sistemi bulundurmalıdır. Sizlerde anlaşma yaptığınız firmaya hangi yöntemleri kullandığını sorgulayınız. Güvenilir yöntemleri kullanmayan firmalar ile çalışmayınız.

Sigortalı Taşımacılık Sistemi Nedir?

Eşyalarınıza olan hassasiyetinizi ve eşyalarınızın değerini bilen bir firma olduğumuz içi her zaman sigortalı hizmet vermekteyiz. Tüm eşyalarınıza aynı özen ve hassasiyeti gösterdiğimiz için eşyaların kırılması ve kaybolması söz konusu olmamaktadır. Sigortalı taşımacılığın göstergesi olan nakliye sözleşmesi ve asansörlü taşıma sistemlerini ilk kurulduğumuz günden itibaren kullanmaktayız. Ev, iş yeri ve ofis taşımacılığı işlemlerinizde ayrıcalıklı hizmet almak isterseniz garantili hizmet veren ve sektörde kendisini kanıtlamış olan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Aynı gün içerisinde firma çalışanlarımız tarafınıza ulaşarak sağlık bir şekilde iletişim kurar ve ihtiyaçlarınıza cevap verir. Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetimizden sizlerde yararlanabilirsiniz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız