Eşya taşıma asansörü Günümüzde nakliyat hizmeti sıklıkta tercih edilen bir hizmet durumuna gelmiştir. Bu hizmeti değerli kılan bir kişinin günler süren taşınma eylemini bir gün kadar kısa bir süreye indirgemesidir. Ve daha az eşya hasarı ile bu eylemi gerçekleştirmesidir. Nakliyat hizmeti satın alırken bazı hususlara dikkat edilmesi gerekir. Alınan hizmetten memnun kalınmasına yardımcı olacaktır.

Nakliyat hizmeti talep eden kesim genel olarak zorlu bir iş hayatına sahiptir. Ve bu aşamada bedenen ve ruhen yorulan bireyler, öğrenciler, asker ve öğretmenler olmaktadır. Nakliyat hizmeti çok tercih edilen bir hizmet olduğu için bu alanda bilgi sahibi olmayan kişilerce de ekmek kapısı haline gelmiştir. Bu duruma dikkat etmeli ve hizmet satın almadan önce firmanın hizmet kalitesi ve ayrıcalıkları detaylı bir şekilde araştırılmalıdır.

Kişiler yeni bir adrese taşınmaya karar verdiğinde ne kadar çok eşyasının olduğunun farkına varır. Ve taşınma eylemi korkulu bir rüya halini alabilir. Bu durumda kişiler uzman yardımından faydalanarak taşınma süresini ve zahmetini en aza indirebilir.

Kişilerin Kendi Çabaları İle Taşınması Mümkün müdür?

Eşya taşıma asansörü taşınma eyleminin süresini kısaltan muhteşem bir icattır. Kişi kendi çabası ile taşınmaya karar verdiğinde bu imkândan faydalanamaz ve eşyaların nakliyatı için araç kiralaması gerekir. Kişinin tek başına taşınması mümkündür. Ancak bu taşınma süresini uzattığı gibi kişinin psikolojik yapısını da yıpratabilir. Buzdolabı gibi büyük çaplı eşyaların tek başına taşınması mümkün değildir.

Asansör bulunmayan bir yapıda ise bu eşyaların taşınması tamamen insan gücü ile sağlanmaktadır. Eşyaların demontajı, küçük çaplı eşyaların kolilenmesi, avizelerin sökülmesi gibi işler günlerce sürebilir. Eşyaların kolilenmesi için ise ev ortamında günler öncesinde farklı boyutlara sahip koliler biriktirmeniz gerekir. Eşyalarınızdan yeni adrese götürmek istemediğiniz ürünleri ayrıştırmalısınız. Ve hayır kurumuna bağışlama ya da çöpe atma gibi eylemlerden size uygun olana karar verebilirsiniz.

Eşyalarınızı araç içine yerleştirme ve bağlama gibi eylemler size ait olup bu aşamada eşyaları yerleştirir iken dikkat etmeniz gerekir. Tüm bu aşamalar sizi çok yarar ve istenmeyen sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Nakliyat hizmeti almak nakliye aracı kiralamak ve kendi çabanız ile taşınmanızdan daha ucuz ve kısa sürede gerçekleşmektedir.

Eşya Taşıma Asansörü Nakliyat Süresini Kısaltır mı?

Eşya taşıma asansörü nakliyat süresini azımsanmayacak kadar kısaltmaktadır. Özellikle asansör bulunmayan yapılarda yardıma koşan eşya taşıma asansörü kısa sürede birçok eşyanın araç içine taşınmasına yardımcı olmaktadır. Taşıma sırasında mesafeyi kısaltan eşya taşıma asansörü eşyaların hasar görmesine engel olurken daha az insan gücüne ihtiyaç duyulmasına yardımcı olur.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir: Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Nakliyat Firmamız Ve Verdiğimiz Hizmetler

Nakliyat firmamız bölgede kurulan ilk nakliyat firmalarından biri olup alanında tecrübeli bir ekip aracılığı ile yıllardır hizmet vermektedir. Firmamız müşteri memnuniyetine önem vermekte ve talep edilen hizmeti yüksek müşteri memnuniyeti garantisi ile vermektedir. Nakliyat firmamız yıllardır evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, büro ve ofis nakliyat, parça eşya nakliyat, fabrika eşya nakliyat ve depo hizmeti gibi çeşitli nakliyat hizmetleri vermektedir. Firmamız hizmet verirken asansörlü taşıma ve sigortalı taşımacılık hizmetinden faydalanmaktadır. Kaliteli hizmet verdiğimizin kanıtı olarak müşterilerden gelen olumlu geri dönüşlere bakabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Ve Hizmet Farkımız

Eşya taşıma asansörü aracılığı ile hizmet veren firmamız eşyalarınızın özenle ambalajlanması ve taşınması için bünyesinde çalışan her bireye aktif sahada çalışmadan önce doğru taşıma ve kaldırma teknikleri, doğru eğilme ve ambalajlama teknikleri gibi farklı eğitimlere tabi tutulmaktadır. Ev ortamında bulunan her eşya özenle ambalajlanır ve aynı özenle araç içine taşınır. Daha kısa sürede eşyaların taşınması için ise eşya taşıma asansörü kullanılır. Araç içine taşınan eşyalar ise sabitlenerek sevkiyat sırasında sarsıntı ile hasar görmesi önlenir. Kısa sürede, minimum hasar ile eşyalarınız yeni adrese taşınmış olur.

Büro ve Ofis Taşıma Hizmetimiz

Eşya taşıma asansörü büro ve ofis taşınmasında da çok tercih edilen nakliyat süresini kısaltan bir hizmettir. Büro ve ofis taşırken kasa, çelik dolap gibi ağır eşyaların zemini çizmesine engel olmak gerekir. Bu eşyalar tekerlekli arabası ile özenle taşınmaktadır. Bu şekilde terk edilen ski ofis ve yeni bir düzen kuracağınız yeni ofisinizin zemini pırıl pırıl kalmış olacaktır. Eşyalar önemine göre özenle taşınmakta ve özel olarak dizayn edilmiş nakliyat aracına yerleştirilmektedir. Büro ve ofis taşıma sırasında minimum insan gücü ve maksimum teknik güç kullanılmaktadır. Satın alınabilir hizmet sunan firmamız nakliyat alanında duyabileceğiniz her türlü yardımı size sağlamaktadır.

Satın Alınabilir Hizmet Sunmanın Önemi

Günümüzde çok fazla tercih edilen nakliyat hizmeti bazı firmalar tarafından satın alınması zor olan bir hizmet halini almıştır. Öğrenciler nakliye için ihtiyaç duyulan maddi güce sahip olmamakta ve bu durum öğrenciyi psikolojik olarak yıpratmaktadır. Firmamız satın alınabilir hizmet sunarak herkesin hizmetlerimizden faydalanmasını sağlar. Müşteri memnuniyetini zirveye taşımayı amaç edinen firmamız daha çok müşteriye ulaşma imkânı bulur. Oruçoğlu Eşya Taşıma,

Depo Hizmetimiz

Firmamız birçok müşterinin memnun kaldığı ve olumlu geri dönüşlerde bulunduğu depo hizmeti vermektedir. Yeni bir büroya taşınmadan önce eşyalarının muhafazasına yardımcı olduğumuz gibi ev ortamında fazlalık bulunan ancak muhafaza edecek bir alana sahip olmadığınız eşyalarınızın belirttiğiniz gün kadar muhafazasını da sağlamaktayız. Firmamız belirttiğiniz adrese bir ekip gönderir ve muhafazasını istediğiniz eşya ya da eşyalarınızın ambalajlanmasını sağlar ve özel olarak dizayn edilmiş araç içine yerleştirir. Depoya getirilen eşyalar aynı etiket ile bir alanda muhafaza edilir ve hasar görebilecek ürünler özellikle belirtilerek liste çıkarılır. Depolarımız eşyalarınızın güvenliği için her türlü önlem alınmış ve hijyen kurallarına uygun ortamlardır. Haşere ve böceklere karşı ilaçlanan depolarımız aynı şekilde küf ve neme karşı da havalandırılmaktadır. Belirttiğiniz sürenin dolması sonrası sizinle iletişim kurulur ve talep ettiğiniz süreyi arzuya göre uzatabileceğiniz bilgisi size verilir. Arzunuza göre eşyalarınız adresinize teslim edilir. Firmamız bütçenize dost olup depo hizmeti karşılığı uygun ücret talebinde bulunur.

Hizmet Aşamalarımız Eşya taşıma asansörü kullanarak hızlı ve güvenilir nakliye hizmeti veren firmamız öncelikle eşyalarınızın listesini çıkarır ve bu listede kullanılacak ambalaj ürününü, demontajı sağlanacak eşyaları ve özen gerektiren eşyaları belirtilir. Size nakliyat hizmetimiz hakkında detaylı bilgi verilir ve sigortalı taşımacılık için gerek duyulan evrakların imzalanması sağlanır. Belirtilen gün eşyalarınızı taşıma kapasitesine sahip araç ve gerek duyulan yardımcı malzemeler ile firmamız adrese gelir ve ekip ruhu ile hızlıca çalışır. Eşyaların ambalajlanması ve kolilenmesi sağlanır. Mobilyaların demontajı sağlanır. Eşyalar eşya taşıma asansörü kullanılarak araç içine özenle yerleştirilir. Aracın içine beli bir düzen ile yerleştirilen eşyalar kalın halat ile bağlanır ve kırılgan eşyaların olduğu koliler en ön kısma asla koyulmaz. Araç üzeri muşamba ile örtülür ve sigortalı taşıma güvencesi ile sevkiyat sağlanır. Yeni adrese eşyalar hızlı bir şekilde ulaştırılır ve kısa sürede istediğiniz şekilde yerleştirilir. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2020 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız