Eşya nakliye işi göze büyüyen işlerden biridir. Her insan bu konuda yeteri kadar deneyim sahibi de değildir. Bu deneyimsizlik aşırı yorgunluk, yıpranan ve kırılan eşyalar ve yüksek nakliye bedellerine neden olmaktadır. Bu tarz sorunlar ile uğraşmamak için deneyimli bir nakliyat şirketi ile anlaşabilir ve bu süreci daha kolay şekilde atlatabilirsiniz. Evden eve nakliyat hizmetinde kalite her zaman önemli bir ayrıntıdır. Bir taşıma işlemi gerçekleştirilmeden önce firmanın verdiği hizmet detaylarına önem
vermek gerekiyor. Taşıma sürecinde eşyaları ne şekilde aşağı indiriyor, ne gibi araçlarda taşıyor? Tüm detaylar bir firmanın profesyonellik düzeyi hakkında detaylı bilgiler sunmaktadır.

Nakliyat Sürecinde Eşyaların Durumu

Eşya nakliye konusunda hizmet veren evden eve nakliyat firmaları eşyaların yıpranmaması ve zarar görmemesi için sigorta işlemine önem vermelidir. Bu süreçte eşyalar zarar gördüğünde sorumluluğu üzerine alabilmelidir. Eşyalar taşınmadan önce mutlaka uygun şekilde sarılmalı ve her türlü deformeden korunmalıdır. Aynı zamanda yüksek kattan aşağı indirilecekse mutlaka vinç yardımı ile asansör hizmeti de verilmelidir. Firmaların verdiği hizmetler konusunda her zaman titiz davranılmalı
ve eşyalar riske atılmamalıdır. Evden eve taşımacılık hizmeti yalnızca bununla da sınırlı değildir. Aynı zamanda iyi bir firmadan hizmet alacaksanız firmanın sizlere eksper hizmeti de vermesi gerekiyor.Eksper hizmeti sayesinde nakliyat fiyatları konusunda daha detaylı şekilde bilgi alma şansınız bulunuyor.

Faydalı Bilgi: En İyi Evden Eve Nakliyat

Ne Tür Nakliyat Firması Tercih Edilmelidir?

Eşya nakliye sektöründe hizmet veren firmalar birbirinden çok farklı firmalardır. Sizlere asansörlü sistem ile hizmet veren bir firma tercih etmeniz son derece önemlidir. Bunun yanında sigorta yapması, montaj hizmeti de vermesi gerekiyor. Ancak en önemlisi istenilen yer ve zamanda araçların hazır bekletilmesidir. Bu nedenle de araç filosu çok geniş olan firmaları tercih etmeniz gerekiyor.Kapalı kasa araçlar her zaman taşımacılıkta tercihiniz olmalıdır. Çünkü eşyalar yağmur, güneş ve kar
gibi doğa olaylarından olumsuz etkilenecektir. Kapalı kasa araçlar ile hizmet veren firmamızda ise kesinlikle bu sorun yaşanmadığı gibi eşyalar da daha büyük bir güvenle taşınacaktır. Dilediğiniz zaman firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat

Ev ve ofis gibi mekânların taşınma işi insanları yıpratan bir süreçtir. Bu süreçte hem işlerin ne şekilde yapılacağının bilinemiyor olması hem de çok zorlu bir süreç olması eşyaların olması gerekenden daha uzun bir sürede taşınmasına neden oluyor. Böyle zamanlarda taşınma işlerini profesyonel şekilde yapan firmalar ile çalışmakta önemli faydalar vardır. Teknik olarak işin bilincinde olan evden eve nakliyat firmaları her zaman yüksek hizmet standartlarında evlerinizi ve ofislerinizi taşıma işlemi yapıyorlar. Ancak bu süreçte sizin yapmanız gereken en önemli konu taşınmak istediğiniz firmayı en iyi şekilde seçmenizdir. Evden eve nakliyat sürecinde sizlere hizmet verecek firmada mutlaka aramanız gereken noktalar bulunduğunu unutmamanız gerekiyor.

Evden Eve Nakliyat Firması Hizmetleri

Eşya nakliye firması mutlaka deneyimli taşıma personelleri çalıştırmalıdır. Bu kişiler sizin eşyalarınızı nasıl paketlemeniz gerektiğini ve ne şekilde taşınması gerektiğini bilen insanlar olmalıdır. Bunun yanında bir fiyat bilgisi verilmeden önce mutlaka nakliyat şirketi tarafından bir eksper görevlendirilmelidir. Eksper sizin eşyalarınızın durumuna göre bir fiyat bilgisi verecektir. Bu şekilde az eşyaları olan bir ev için diğer yüklü eşyası olanlar kadar yüksek taşınma bedeli ödemek zorunda kalmayacaksınız. Evden eve nakliyat hizmetinde sizlere verilen en pratik hizmetlerden birisi de asansör hizmetidir. Eğer eşyalar çok yüksek binalardan indirilecekse mutlaka bu taşıma sistemine başvurmak gerekiyor. Aksi halde eşyalarınız eski usullerde çok fazla yıpranma sorunu ile karşılaşacaklardır. Bir diğer önemli detay ise firmanın taşınma sözleşmesi ve sigorta uygulaması yapmasıdır. Bir firma için sigorta yapılması demek eşyaları özenle taşımaları anlamına gelmektedir.

Alanında En İyi Nakliyat Firması

Eşya nakliye firmamız insanların aradığı tüm kriterlere en iyi şekilde cevap veren bir firmadır.Firmamızın dâhilinde eşyalarınız taşınırken her zaman güvenilir bir taşıma hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Böylece eşyalarınız zarar görmüyor ve değer düşmesine uğramıyor. Nakliyat sürecinde aynı zamanda ofis taşımacılığı gibi hizmetlerimiz de bulunuyor. Taşınmak istediğiniz mesafe ve daha birçok kriteri de göz önünde bulundurarak sizlere en iyi nakliye hizmetini veriyoruz. Hizmetlerimiz
eşya taşımacılığında sizleri kesinlikle zor durumda bırakmayacak şekilde verilmektedir. Bir eşya nakliyesi yapılırken hem çalışanlarımızı hem de araçlarımızı büyük bir titizlikle seçiyoruz. Bu süreçte yapılması gereken her detaya da büyük önem veriyoruz. Eşya nakliye hizmetlerimiz sayesinde sizler de yüksek standartlarda bir taşınma hizmeti alma şansı elde edebiliyorsunuz. Fakat firmamız eşya taşımacılığı konusunda kesin bir fiyatı hemen vermiyor.

Eşya Taşımacılığında Fiyat Bilgisi

Firmamız sizlere fiyat verebilmek için önce eksper hizmeti sunuyor. Bu hizmeti almanın büyük ölçüde faydaları bulunuyor. Bunlar:
 Her şeyden önemlisi eksper hizmeti ücretsiz veriliyor.
 Bu hizmet sayesinde az eşyalı bir ev için fazladan para ödemek zorunda değilsiniz.
 Ev eşyaları ya da ofis eşyaları daha düzenli taşınabiliyor.
 Önceden bir taşınma planı yapılmasına olanak tanıyor.
Tüm bunlar neticesinde eşya taşımacılığı büyük ölçüde sizlere kolaylık sunan bir hizmettir. Hemen her türlü taşımacılık hizmeti için önce eksper hizmeti almanız önerilmektedir. Bu hizmet ile firmamız sizlere çok daha sağlıklı şekilde bir ücret politikası sunmaya özen gösteriyor.

Evden Eve Eşya Nakliyesinde Fiyat Neye Göre Belirlenir?

Eksper hizmeti sırasında birtakım durumlara dikkat edilir. Bu durumlara dikkat etmek gerçek bir fiyat tarifesinin uygulanmasını sağlamaktadır. Evden eve nakliye işlerinde öncelikle eşyaların miktarına bakıyoruz. Sonrasında kaçıncı kattan indirileceğine ve kaçıncı kata çıkarılacağına bakıyoruz. Bu süre zarfında kaç tane personelin çalışması gerektiğini tespit ediyoruz ve taşınmanın gerçekleşeceği mesafeyi de dikkate alarak taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz. Taşınma hizmeti sırasında hemen herkes son derece profesyonel çalıştığı için eşyalarınızın en uygun koşullarda taşınması işlemini

gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Fiyatlarımız piyasa koşulları ile eş değerde olup bu eşyaların yüksek standartlarda taşınmasına özen gösteriyoruz. Fiyat konusunda en önemli kriter ise eşyaların şehir içinde mi yoksa şehir dışına mı taşınacağı konusudur. Şehir içi taşınma işlemi şehir dışına göre daha uygun fiyatlarda yapılmaktadır.Oruçoğlu Sultangazi Evden Eve Nakliyat,

Taşınma İşlemleri İçin Uzman Kadro

Eşya nakliye firmamızda gerek idari yönetimlerimiz gerekse eşyaları taşıyan elemanlarımız yılların deneyimini taşıyan insanlardır. Bu insanlar her eşyanın ne şekilde taşınması gerektiği konusunda son derece deneyimli olan insanlardır. Her eşya için ayrı bir paketleme işlemi yapılıyor ve bu eşyaların sarılmasında kaliteli kalın örtüler kullanılıyor. Eşyaların büyük oranda kapalı kasa araçlarda taşınmasına da önem veriyoruz. Eşyaların kalitesi firma çalışanlarımız için önemli olan bir konu değildir. Aksine her eşyaya aynı özen gösteriliyor ve en iyi koşullarda taşınmasına çalışılıyor. Taşınma hizmeti almak isteyen insanlar sözleşme ve sigorta gibi kurumsal bir şirketin sunabileceği her detay ile yakından ilgileniyoruz. Bu detaylar sayesinde eşyalarınız da son derece rahat koşullar altında taşınıyor ve sizler de en ufak bir sorun ya da yorgunluk yaşamıyorsunuz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız