En Uygun Nakliye

En uygun nakliye firması arayanlar için öneri, sektörde fiyat karşılaştırması yapmak kadar kalite karşılaştırmasının da yapılmasıdır. Nakliyat şirketlerinin sunduğu hizmet kalitesi de fiyatı etkileyen unsurlardır. Eşyaların taşınması sırasında bazı makinelerin kullanımı söz konusu olabilir. Plazalarda bulunan dairelerin taşınması için asansörlü taşımacılık hizmeti gerekir.

Ayrıca ekip olarak ta kalabalık taşıma elemanlarının bulunması gereken ev taşımacılıkları bulunur. Böyle taşımacılık konuları her zaman nakliyat şirketi için maliyetli olan durumlardır. Bu nedenle, nakliyat şirketlerinin vereceği fiyat teklifleri de daha yüksek olacaktır. Sırf uygun fiyatlı diye kalitesiz ve güvencesiz bir nakliyat hizmeti, çok daha ağır masraflara neden olabilir. En uygun nakliye firmaları içerisinde sigortalı taşımacılık yapanlar içerisinden seçim yapılması önerilmektedir.

Güvenilir Nakliyat

En uygun nakliye hizmetini firmamızdan almak mümkündür. Firmamızın sunduğu hizmet kalitesi düşünüldüğünde sektörde tercih edilme nedenleri daha iyi anlaşılmaktadır. Nakliyat firmamız, sigortalı taşımacılık hizmeti vererek güvenilir ve rahat bir taşınma süreci hazırlar. Taşınacak olan kişileri en çok strese sokan konuların başında, eşyaların taşınma esnasında hasar alma ihtimalinin olmasıdır.

Firmamız bu stresi, sigortalı taşımacılık hizmeti vererek ve dikkatli şekilde nakliyat sürecini planlayarak huzurlu bir hale getirecektir. Nakliyat sırasında fiyatı arttıran diğer unsurlar da eşya miktarı ve gidilen mesafedir. Firmamız, kilometreye bağlı olarak taşıma fiyatlarını düzenlemekte ve sektörde en uygun fiyatı sunmaktadır.

Müşteri Memnuniyetinin Önemi

Firmamız, müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Kurumsal çalışan firmamızda, taşımacılık sonrasında düzenlenen anketlerle, yapılan yorumlar değerlendirilir. Bu sayede eksik yönler tamamlanarak, hizmet kalitemiz her geçen gün çok daha yüksek seviyelere çıkması planlanır. Asansörlü taşımacılık hizmeti sunulurken, deneyimli bir kadro ile çalışılır.

Eşyaların monte ve sökülme işlemleri sırasında marangozluk işlerini de alanında bilgi sahibi olan elemanlarımız yapmaktadır. Eşya taşımacılığında güvenilir hizmet ve deneyim nedeni ile pek çok kişi firmamızdan hizmet almaktadır. Kırılacak hassas eşyalar, beyaz eşyalar son derece dikkatli taşınması gereken eşyalardır. Ekibimiz bu konuda tecrübe sahibi olan kişilerden oluşmaktadır. Huzurlu ve rahat bir taşınma süreci için firmamızın hizmetlerinin incelenmesi önerilir.

Formun Üstü

Formun Altı

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız