Ev uygun nakliyat sistemi tüm aşamaları ile evden eve nakliyat sistemidir. Teknolojinin ilerlemesi ile kendini geliştiren ve günümüzde en sık tercih edilen taşımacılık şeklidir. Maddi ve manevi anlamda büyük avantajlar sağlamaktadır. Kompleks bir işlem olan ve insanların genellikle uğraşmak
istemedikleri taşınma işlemlerini sizler için titizlikle yapmaktayız. Evden eve nakliye sistemi içerisinde farklı illere taşınma işlemlerinde de ekibimiz ile birlikte yanınızdayız.

Ev, iş yeri ve fabrika taşımanız işlemlerini planlama, uygulama ve tüm prosedürleri ile birlikte yerine getiriyoruz. Firma olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetleri şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere iki grup altında gerçekleştiriyoruz. Şehirlerarasında verdiğimiz taşımacılık hizmetinin maliyeti farklılık göstermektedir.Hizmet maliyetimizi belirlerken personelimizin verdiği hizmetler, iki adres arasındaki mesafe, yakıt ve taşınan alanın büyüklüğü gibi kiterleri göz önüne alıyoruz.

Taşınma işleminiz için firmamıza telefon numaralarımızdan ulaştığınız taşınma bilgilerini eksisiz bir şekilde vermeniz gerekmektedir. Nakliye maliyeti belirlenirken sizlerin vermiş olduğu bilgileri dikkate almaktayız. Firmamız bu alanda her türlü detay ile yakından ilgileniyor ve sizler rahat bir taşınma süreci geçiriyorsunuz.

Güvenilir ve Kaliteli Nakliye Hizmeti

En uygun nakliyat hizmeti güvenilir ve kaliteli bir şekilde aldığınız hizmettir. Firmamız eşyalarınızın değerini ve hassasiyetini göz önüne alan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadır. Rekabet ortamının çok yoğun yaşandığı eden eve nakliye sektöründe profesyonel olmayan firmalarda hizmet almanız maddi kayıp yaşamanıza neden olmaktadır. Kırılabilecek eşyalar ve antika eşyalar özenle paketlenmelidir. Eşyalarınızın taşınması için kullandığımız tüm araçlarımız eşya taşımacılığına uygun olan yeni araçlardır.

Firmamızın uzun yıllardan beri sektörde kesintisiz bir şekilde müşterilerine hizmet vermesinin en önemli nedeni güvenilir ve kaliteli hizmet vermesidir. Dürüst, kaliteli,profesyonel ve ayrıcalıklı hizmet alabilmek için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu her durumda çağrı merkezi çalışanlarımıza 7/24 ulaşabileceğinizi unutmayınız.

Sizin İçin Seçtiklerimiz: En İyi Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliye Sırasında Yaşanabilecek Olumsuz Durumlar

Eğitimi olmayan teknik ekip tarafından eşyalara geri dönüşü olmayan hasarlar verilebilir. Eşyalarınız bu süreçte kaybolur ya da kırılabilir. Taşınma için söz verilen süre de aşım olabilir. İş yeri taşımacılığında üretim yapılan bir iş yeri ise üretimde aksaklıklar görülebilir. Taşınma işlemi için
gereken personel ve araç sayısı temin edilemeyebilir. Nakliye işlemi sırasında bu olumsuz durumlar ile karşılaşma ihtimaliniz yüksektir. Profesyonel ve güvenilir firmalar ile çalışırsanız bu durumları yaşamazsınız.

Firmamızdan hizmet alan müşterilerimiz hiç bir zaman bu olumsuz durumları yaşamamıştır. Kaliteli ve güvenli nakliye hizmeti alabileceğiniz firmaların başında gelmekteyiz. Maddi ve manevi güvenliği sağlayarak taşıma işlemlerinizde her zaman destekçiniz olmaya hazırız.

Evden Eve Nakliyat Firmaları İle Neden Çalışmalısınız?

En uygun nakliyat şekli profesyonel şekilde yapılan nakliyattır. Ev, iş yeri ve ofis taşıma işlemlerini kendiniz yaptığınız zaman eşyalarınızın hasar görmesi ve istenmeyen durumların yaşanması neredeyse kaçınılmazdır. Değerli ve önemli eşyalarınızın kaybolması, mobilyalarınızın demontaj ve
montaj işlemleri sırasında hasar görmesi, taşınma ve yerleşme işleminin uzun sürmesi, günlük yaşamınızın aksaması ve yorulmanız olmazsa olmaz sorunlarınızdandır.

Saymış olduğumuz bu olumsuz durumları yaşamamak için mutlaka işinde uzman bir evden eve nakliyat firması ile anlaşmanızı tavsiye ederiz. Evden eve nakliye hizmeti eşyaların sökülmesi, paketlenmesi, taşınması ve istenirse yeni adrese yerleştirilmesi hizmeti ile birlikte profesyonel bir şekilde tamamlanır. Tüm bu işlemler hayal edebileceğiniz en kısa sürede tamamlanır.

Sizlere de yeni adresinizin keyfini çıkarmak kalır. Firmamız müşterilerine en uygun fiyat politikası ile hizmet vermektedir. Taşınma işlemleriniz için firmamız ile anlaştığınızda sizlere uygun olan ödeme şeklini tercih edebilirsiniz. Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu tüm hizmetlere web sitemizden ulaşabiliriniz. Müşterilerimizin geri dönüşlerini de yine web sitemiz üzerinden görebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

En uygun nakliyat sistemi olan evden eve nakliye işlemi ile ilgili bilinmesi gereken bazı kriterler vardır. Bu kriterleri sıralayacak olursak;
 Evden eve nakliye hizmeti veren firmalar eğitimli ve gereken donanımlara sahip olan firmalardır. Her tülü teknik araç ve gereç bünyelerinde bulunur.
 Firmanın güvenilir ve kaliteli olduğunu anlamanız için K1 ve K3 eşya taşımacılığı belgelerini sorgulayınız. Belgesi olmayan firmalar yasal işlem yapmamaktadır. Bu firmalar tarafından mağdur edilebilirsiniz.
 Nakliyeciler derneğine üyeliği olmayan firmalar ile çalışmaktan kaçınmalısınız.
 Nakliye işlemleri belirli bir maliyetin altına düşmemektedir. Fiyat politikaları normal nakliye ücretinden düşük olan firma ile çalışmanızı önermeyiz.
 İş yeri ve fabrika taşıma işlemlerinizde mutlaka uzman ve köklü firmalar ile görüşmenizi tavsiye ederiz.
 Çözüm odaklı ve teknolojik donanıma sahip olan firmalar ile çalışmaya özen göstermelisiniz.
 Nakliye firmasının demontaj işlemi yaptığı gibi montaj işlemi yapması da gereklidir. Bu işlemler için profesyonel teknik ekip olup olmadığını sorgulayınız.Firmamız sigortalı ve asansörlü taşımacılık sistemlerini kullanarak müşterilerine hizmet veren güvenilir bir firmadır. Firmamızın taşımış olduğu özellikler ve donanımlar sayesinde tüm taşımacılık işlemlerinizde firmamız ile görüşebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Sistemi İçin Tecrübe Şart Mıdır?

Sorunsuz ve kaliteli bir şekilde nakliye hizmeti veren firmalar uzun yıllar boyunca tecrübe kazanmış ve özel tekniklere sahip olan firmalardır. İçiniz rahat bir şekilde taşınmak istiyorsanız garantili hizmet veren tecrübeli firmalar ile çalışmanız gereklidir. Taşınacak alan ne kadar büyük ve karışık olursa olsun tecrübeli firma en kısa ve hasarsız bir şekilde taşınma işleminizi tamamlar. Eşyalar için en uygun paketleme yöntemi ve taşınma sisteminin gerektiğini tecrübeli firmalar belirleyebilir. Özellikle

şehirlerarası ve uzun mesafe taşımacılığında firmanın tecrübesi çok büyük avantajlar sağlamaktadır.Firmamız başarıları ve müşteri memnuniyeti ile ayrıcalıklı evden eve nakliyat hizmeti vermekte ve vermeye devam etmektedir. Firmanın tecrübesini başarılarından ve müşterilerinin referanslarından öğrenebilirsiniz. Tecrübesine inanmadığınız ve güvenmediğiniz firmalara taşımacılık işlerinizi vermenizi önermiyoruz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neden Farklılık Gösterir?

En uygun nakliyat sistemi kendi içerisinde farklı fiyat politikaları ile karşınıza çıkabilir. Firmaların taşımacılık sisteminde kullandığı yöntemler, müşterilerin farklı hizmet talepleri ve taşınacak adreslerin mesafeleri fiyat değişikliklerine neden olabilmektedir. Şehir içi eşya taşımacılığında
asansörlü taşımacılık sistemi, eşyaların paketlenmesi ve müşterilerin talepleri doğrultusunda fiyatlar değişmektedir.

Evden Eve Nakliye İşleminde Kullanılan Teknik Ekipmanlar

En uygun nakliyat tüm sorumluluğu alan firmalar tarafından gerçekleştirilir. Firma nakliye işini üstlendiği andan itibaren her türlü ihtiyacı karşılamak durumundadır. Nakliye işlemi planlama, taşıma
ve kontrol aşamalarında yapılır. Her aşamada kullanılan farklı teknik aletlere ihtiyaç duyulur. İlk önce eşyalar profesyonel kişiler tarafından demonte edilir. Bu aşamada mobilya montajı için uygun olan aletler kullanılmalıdır.

Mobilyalar için uygun olmayan aletler eşyalarda geri dönüşü olmayan hasarlara neden olur. Eşyaların demontaj işlemi tamamlandıktan sonra uygun kolilere paketlenmelidir. Koliler ürünlerin çizilmesine ve kırılmasına izin vermeyecek malzemeden üretilmiş olmalıdır. Nakliyat araçların içerisi eşyaların yerleşmesi için uygun bölümlere ayrılmalıdır. Firmamızın sahip olduğu araç filoları dolap şeklinde dizayn edilen araçlardan oluşmaktadır. Köklü firmalar kullanacağı her türlü ekipmanı kendisi temin eder. Firmamız müşterilerimizin ihtiyaçları önceden sezen ve ona yönelik çalışmalarda bulunan bir firmadır.Oruçoğlu Esenler Evden Eve Nakliyat,

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız