En Uygun Evden Eve Nakliyat,Yaşadığımız çağ teknoloji çağ olarak adlandırılmaktadır. İnsanlar bu çağda ki gelişime ayak uydurmak için hızlı yaşamaktadır.

İş hayatında çok fazla yorulan bireyler ev ortamında dinlenmek ve biraz huzur bulmak istemektedir. Bazı sebepler doğrultusunda dinlenmek ise mümkün olmamaktadır. Eğer memur, doktor, öğretmen, asker ya da öğrenci iseniz sık sık ev değiştirmek zorunda kalırsınız.

Ev değiştirmekten nefret eden bireyler apartman dairelerinin giriş katında oturmak istemektedirler. Ancak bu her zaman mümkün olmamaktadır. Bazı binalar eski olup, asansöre sahip olacak kadar modern bir yüze kavuşamamıştır. Bu gibi durumlarda ise yeni bir eve taşınmak bireyler için tam bir eziyet olmaktadır. Kişilerin tek başına ev taşıma becerisi yetersiz bir uzman yardımına ihtiyaç duyulmaktadır.

Kişilerin taşınma konusunda yardıma ihtiyaç duyması sonucu evden eve nakliyat sektörü doğmuştur. Ancak her nakliye firması aynı hizmeti vermediği için hizmet satın almadan önce iyi bir piyasa araştırmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Doğru bilinen yanlışlar ise size maddi zarar verdiği gibi zaman kaybı yaşamanıza da sebep olabilir.

İyi Bir Nakliye Firmasının Özellikleri

Kaliteli hizmet verdiğini iddia eden bir nakliye firmasında öncelikle güler yüzlü hizmet anlayışını aramanız gerekmektedir. Yaptığı işi benimseyip, severek yapmayan bir ekip eşyalarınıza taşınma sırasında yeterli önemi gösteremez. Aynı şekilde her bütçeye uygun bir hizmet verilmesi gerekmektedir. Her bireyin nakliye hizmetinden faydalanabilmesi için satın alınabilir hizmet verilmesi gerekmektedir. Zamanınızın değerli olduğunun farkında olmalı ve hızlı sevkiyat hizmeti vermelidir. Eşyalarınızın daha az hasarla taşınması için gerek duyulan teknolojik imkanlardan faydalanmalısınız. Ve geçmişte kullanılan ilkel taşıma yöntemlerine yeni bir yüz kazandırmalıdır. İhtiyaç duyduğunuz hizmeti uygun fiyata, güler yüzlü ekibi ile vermelidir. Geniş araç filosu ve yüksek teknolojik yöntemler ile daha kısa sürede ve minimum hasarla vermelidir. Kaliteli bir nakliye firması için müşteri memnuniyeti en değerli unsur olup müşteri memnuniyetini sağlamak için aralıksız hizmet verilmektedir.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir: Asansörlü Eşya Taşıma

Asansörlü Taşıma Hizmeti Ve Faydaları

Eski ve yaşlanmış bir yüze sahip olan yapılarda asansör bulunmaz. Yüksek katlı bu binalarda insan gücü ile eşya taşımak hem sağlık açısından riskli olmakta hem de nakliyat süresini uzatmaktadır. Özenle ambalajlanan her eşya insan gücü kullanılarak daracık merdivenlerden taşınmaya çalışılmakta ve bu aşamada eşyalarınız hasar görebilmektedir. Ağır bir yük karşısında dayanamayan insan vücudu bir ana tüm gücünü kaybederek bulunduğu yere çökebilir, düşebilir ve ani bir şekilde eşya kaldırılırken bel ağrısı, kilitlenme, bel fıtığı gibi istenmeyen sağlık sorunları yaşanabilir. Firmamız için insan sağlığı çok önemli olup bu tür sorunların önüne geçebilmek için kısa sürede, minimum hasarla nakliye hizmeti sunan asansörlü taşıma hizmetinden faydalanılmaktadır. Yüksek katlara kolaylıkla ulaşabilen ve ağır yükleri tek seferde araç içine taşıma imkânı sunan asansörlü taşıma hizmeti nakliye hizmetini kolaylaştırmakta ve müşteriler için korkulu bir rüya haline gelmekten kurtarmaktadır.

Nakliyat Firmamız Ve Farkımız

En uygun evden eve nakliyat firması arayışında iseniz kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan evden eve nakliyat firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Firmamız tecrübeleri ile yeni nesil nakliyat firmalarına yol gösteren ve örnek olan bir nakliyat firmasıdır. Müşterilerinden gelen olumlu geri dönüşler ile lider firma olma özelliğini korumaktadır. Firmamızda çalışan her birey alanında eğitimli ve tecrübeli olup, ekip ruhuna sahip kişilerdir. Firmamız geniş araç filosu ile aradığınız kaliteli nakliye hizmetini size vermektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti veren firmamız eşyalarınıza aradığınız önemi vermekte ve itina ile taşımaktadır. Eşyalarınız hasar görmemesi için ise özel balonlu Kraft ambalaj ürünü kullanmaktadır. Koli içine yerleştirilen eşyalarınızın sarsıntı ile kırılıp hasar görmesini önlemek amacı ile koli içine koyulan strafor malzeme ile eşyalarınız sabitlenmektedir. Aradığınız kaliteli hizmeti vermek için güler yüzlü ekibimiz kesintisiz hizmet vermektedir.Oruçoğlu Başakşehir Evden Eve Nakliyat,

Firmamızdan Alabileceğiniz Hizmetler

En uygun evden eve nakliyat firması olarak aradığınız tüm nakliyat hizmetini bizden satın alabilirsiniz. Firmamız evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, depo hizmeti, fabrika ve ofis taşıma, parça eşya taşıma gibi geniş hizmet yelpazesine sahiptir. Talep ettiğiniz hizmeti firmamız asansörlü taşıma, sigortalı taşıma hizmeti gibi kısa sürede, minimum hasarla eşya taşımaya yardımcı olarak hizmetler desteği ile vermektedir.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti Neden Talep Etmelisiniz

En uygun evden eve nakliyat hizmeti evren firmayı aradığınız gibi sigortacılık hizmeti veren firmayı da aramanız gerekir. Bazı eşyalar sizin için çok değerli olup hasar görmemesi için ekstra bir gayret sarf edersiniz. Ev ortamında ise kullandığınız eşyaların ne kadar çok olduğunu ancak taşınmaya karar verdiğiniz de fark edersiniz. Nakliye firması olarak her eşyanıza gerektiği gibi değer vermekte ve hasar görmemesi için gerekli tüm önlemleri almaktayız. Ancak bazen tüm önlemlere rağmen eşyaların hasar görmesinin önüne geçilememektedir. Bu durumda ise eşyanızda var olan hasarın karşılanması için sigortalı taşımacılık hizmetinden faydalanıyor olmanız gerekmektedir. Zira sigortalı taşımacılık hizmetinden faydalanılarak yapılan her sevkiyat sonrası hasar gören eşyaların maddi hasarı karşılanmaktadır.

Depo Hizmetimiz Ve Hizmet Kalitemiz

En uygun evden eve nakliyat hizmetini veren firmamız depo hizmetinde de aynı kalite ve farkı göstermektedir. Firmamız ile iletişim kurarak ev ortamında bulunan fazlalık eşyalarınızı belli bir süre muhafaza etmemizi sağlayabilirsiniz. Ya da yeni bir ofis arayışında iseniz ve eşyalarınızı muhafaza edecek bir alana sahip değilseniz eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz. Firmamız eşyalarınızı özenle ambalajlar ve hasar görmeyecek şekilde özenle depoya yerleştirir. Depolarımız haşere ve böceklere karşı belli aralıklar ile ilaçlanır. Nem ve kokuya karşı ise firma elemanımız her gün depoyu havalandırır. Eşyalarınızın karışmasına engel olmak amacı ile etiketleme yapılmakta ve özel defter tutulmaktadır. Uygun fiyata kaliteli hizmeti almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Büyümemizi Neye Borçluyuz?

Geçmişten gelen tecrübe ve geleceğe duyduğumuz güven ile hızlı bir şekilde büyüdük. Firmamız bu büyümeyi güler yüzlü ekibinin disiplinli çalışmasına ve teknolojinin kattığı katkılara borçludur. Müşteri memnuniyeti firmamızın vaz geçilmezi olup bu alanda gerek duyulan donanımı teknolojiden yardım alarak sağlamaktayız. Firma elemanlarımıza aktif iş sahasında çalışmadan önce iş hayatında gerek duyacağı doğru kaldırma ve taşıma teknikleri, uygun ambalaj ürününe karar verme gibi eğitimler vermekteyiz. Bünyemizde çalışan her bireyin sağlığına değer vermekte ve daha az insan gücü, daha çok teknoloji ile kesintisiz hizmet vermekteyiz. Büyümemize yardımcı olan ve başarı merdivenleri tek tek tırmanmamızı kolaylaştıran bu ilkelerimiz geleceğe güvenle de bakmamızı sağlamaktadır.

Nakliyat Firmamızdan Hizmet Satın Almak Çok Kolay

En uygun evden eve nakliyat firması diye arattığınızda şüphesiz karşınıza nakliyat firmamız çıkacaktır. Hem uygun hem de güler yüzlü bir hizmet satın almak istiyorsanız firmamız ile iletişim kurarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız ile iletişim kurarak detaylı bilgi alabilir ve nakliyat gününe karar verebilirsiniz. Firmamızdan hizmet satın almak çok kolay olup, akıllarda iz bırakan bir hizmet satın aldığınıza emin olabilirsiniz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2020 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız