Taşıma hizmeti veren Oruçoğlu en iyi nakliye firmaları, alanında başarıya ulaşmakla beraber müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Tüm eşyalar, uzman personeller tarafından ambalajlanmakta ve araçlara yüklenmektedir. Firmamız kaliteli bir hizmet sunabilmek adına teknolojik alt yapısını her geçen gün güçlendirmektedir. Tüm eşyalar firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Ayrıca ofis, parça eşya ve şehirlerarası taşımacılık gibi farklı alanlarda da faaliyet gösterilmektedir. En iyi nakliye firmaları denilince akla ilk gelen Oruçoğlu, müşterilerine ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Özellikle de ev taşımacılığı uygulamalarına özel indirimler gerçekleştirilmektedir. Eşyaların paketlenmesi, sökülmesi veya montaj edilmesi noktasında da her türlü destek sağlanmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ev Taşımak İçin Faydalı Bilgiler: Şehirler Arası Nakliye,

En ii nakliye firmaları arasından tercih yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Örneğin bazı firmalar adreslere ekip yönlendirmekte ve eşyaları incelemektedir. Bu sayede ürün sahiplerine doğru bir fiyat bilgisi verilmektedir. Özellikle de bazı firmalar bünyesinde bulunan araçlar günümüz teknolojisi ile dizayn edilmiştir. Bu sayede taşıma güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır. Yani firma tercihinde söz konusu nakliye şirketinin tecrübesi, alt yapısı ve müşterilerine sunmuş olan fiyat teklifleri gibi unsurların araştırılması gerekmektedir. Oruçoğlu ise tüm hizmetleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firma bünyesinde kamyon, kamyonet gibi sınırsız araç modelleri yer almaktadır. Bu nedenle de her türlü yük sıfır risk ile yeni adreslere götürülmektedir.

Nakliyat Şirketleri

Taşımacılık ve lojistik sektöründe hizmet veren Oruçoğlu en iyi nakliye firmaları, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine araç desteği sağlamaktadır.Ambar yükleri, parça eşyalar veya ofis eşyaları sadece kapalı kasa kamyonlar ile taşınmaktadır. Firmamızın tüm araçları k3 belgesine sahiptir. Ankara, İzmir ve Antalya gibi büyükşehirlere de belirli zamanlarda sevkiyatlar düzenlenmektedir. Firmamız ev taşıma noktasında da oldukça tecrübelidir. 1+1,2+1 ve 3+1 gibi daireler bulunan eşyalar tek bir seferde talep edilen bölgelere ulaştırılmaktadır. Yüksek katlı binalar için ise asansörlü taşımacılık hizmeti de verilmektedir. Oruçoğlu değerli eşyalar veya kurumsal yükler içinde sigorta gerçekleştirmektedir.

En İyi Nakliye Firmaları Fiyatları

Oruçoğlu en iyi nakliye firmaları parça eşya, ofis ve ev taşıma hizmetlerini piyasa şartlarına göre daha makul rakamlarla gerçekleştirmektedir. Tüm müşterilerimiz için güncellenen fiyatlar içerisinde paketleme başta olmak
üzere diğer işçilik bedelleri de yer almaktadır. Firmamıza gelen araç istekleri maksimum 1 iş günü içerisinde onaylanmaktadır. Ayrıca şehirlerarası taşımacılık hizmetleri de en geç 3 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.Detaylı fiyat bilgisi için Oruçoğlu evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2020 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız