En iyi nakliyat firmaları arasında yer alan kurumsal firmamız, evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, parsiyel taşımacılık asansörlü taşımacılık vs. nakliyat alanlarında hizmet sunuyor. Evden eve nakliyat için çoğu insanı düşündüren bir iştir. Eşyaların sökülmesi toplanıp kolilere paketlenmesi sonra yeni adresinde kolilerden çıkartılıp kurulması ihtiyaç duyulan eşyanın hangi kutularda olduğunu karıştırılması gibi karışıklıklar nakliyat sürecinde sıkça rastladığımız sorunlardır. Kısa süre içinde hızlıca ve zaman kaybetmeden taşınmak istiyorsanız yapmanız gereken firmamız gibi kurumsal nakliyat hizmetleri sunan şirketlerde nakliyat hizmeti almalısınız.

Sizin İçin Seçtiklerimiz: Avcılar Nakliye Firmaları

Değer Veren Önemseyen En iyi Nakliyat Firmaları

En iyi nakliyat firmaları arasında hizmet sunan tanınmış bir firma olarak bireysek ve kurumsal müşterilerimize değer veriyor, onların taleplerine yönelik taşınma hizmeti sunuyoruz. Hepimiz biliyoruz ki hayatımızda en az bir kere de olsa evimizi ya da iş yerimizi taşıyarak taşınma sürecinden
geçiyoruz. Çok stresli ve zor bir süreç olan taşınma sürecinde, iste istemez birtakım aksilikler ya da sorunlar çıkıyor. İstenmeyen sorunları ve aksilikleri minimize etmek ya da yok etmek nitelikli profesyonel hizmet sonuna bir nakliyat şirketi ile iş yapmanız sizin açınızdan daha faydalı ve avantajlı olacaktır. Bu doğrultu da tercih edeceğiniz nakliyat firmasını eşyalarınızı kendi eşyası gibi önemseyip, daha dikkatli özenli ve özverili bir şekilde taşıma hizmeti sunması gerekiyor. Nakliyat sektörüne yıllarını adamış kurumsal firmamız, her bir müşterimizin önemseyip, onların eşyaların kendi eşyamız gibi görüyor, yeni adreslerinize hasarsız bir şekilde ulaştırmaya gayret ediyoruz. Yaptığımız işin hassasiyeti biliyor, maddiyattan çok maneviyat yönünde kazanmayı tercih ediyoruz.

Siz Kahvenizin Yudumlarken Biz Evinizi Taşıyalım

En iyi nakliyat firmaları arayışı içindeyseniz internetten bu anahtar kelimeyi taratarak en iyi ve kaliteli firmalara anında erişebilirsiniz. Ancak son dönemlerde kentsel dönüşümünü yaygınlaşması ve çok katlı binaların artış göstermesi sebebi ile taşınma işlemlerin daha önceki yıllara göre biraz daha zor olmaktadır. Özellikle ikinci ke daha yukarı katlardan eşyaların insan gücü ile indirilip bildirilmesi bir hayli güç oluyordu. İnsanları bu zorlu süreçten kurtarmak için hızla doğan nakliyat sektörü zamanla dünya çapında sevilmeye ve tercih edilmeye başlanmıştır. Binlerce nakliyat firmasına sahip olan bu sektörde en iyi nakliyat firmasını bulmanız da kolay bir olmamaktadır. Yenilikçi hizmet anlayışı ileri teknolojiye sahip taşıma sistemleri ve profesyonel ekip kadrosu ile nakliyat hizmeti sunan kurumsal

firmamız sizlere stressiz zahmetsiz bir taşıma süreci sunuyor. Sizler kahvenizi yudumlarken ekiplerimiz adresinize gelecek eşyalarınızı toplayıp paketleyerek yeni adresine güvenli bir şekilde ulaştıracaklardır. Teknolojinin imkanları sayesinde çıkılması zor en yüksek katlara biler eşyalarınız dakikalar içinde taşıyıp, taşınmanızı keyifli hale getireceklerdir.
Sektöründeki gelişmeleri önemseyen ve sürekli takip eden evden eve nakliyat firmamızın hizmetleri sayesinde oturduğunuz yerden taşınma deneyimini yaşayacaksınız.

Evden Eve Nakliyat Olarak Neler Yapıyoruz?

En iyi nakliyat firmaları arasında lider konumda olan kurumsal firmamız sadece ev taşımacılığı ile kalmayıp, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, otel taşımacılığı, banka taşımacılığı, piyona taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, depolama hizmeti, gibi geniş hizmet ağına sahiptir. Ayrıca firmamız şehirlerarası taşımacılık da rakiplerine göre bir adım daha öndedir.

Evden Eve Nakliyatta Profesyonel Kadro

Günümüzde nakliyat sektöründe taşımacılık hizmeti sunan binlerce şirket bulunuyor. Bunun için firma seçerken eşyalarınıza değer veren, ilkelerinden taviz vermeyen firmaları tercih etmeye özen gösterin.
Özellikle sık sık taşınma biriyseniz taşınma sürecinde eşyalarınız daha zarar görecektir. Profesyonel ekip kadrosu ile taşımacılık hizmeti veren kurumsal firmamız eşyalarınızın taşınma sırasında hasar görmeleri için her türlü önlemleri aldığın için firma seçiminizi bizden yana kullanabilirsiniz. Nakliyat alanında verdiğimiz bütün hizmetlerimiz, sigortalı ve %100 kalite garantilidir. Ülkemizin her neresine giderseniz gidin, firmamızın bünyesinde alacağınız nakliyat hizmetlerinde eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmez. Görse bile sigortalı taşımacılık hizmeti verdiğimiz için zararını anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri tarafından karşılanıyor.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Nasıldır?

En iyi nakliyat firmaları mutlak sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktadır. Bu sayede taşınma sırasında firmadan kaynaklı hasarla sigorta şirketi tarafından karşılanır. Başından en sonuna kadar bütün taşınma sürecinde eşyalarınızı zarar göresi halinde karşılığı sigorta hizmeti tarafından ödenir. Fakat bu durum taşınma sırasında kırılan çizilen ya da hasar gören eşyalar içindir. Önceden meydan gelmiş hasarlar için değildir. Kurumsal nakliyat firması olarak hizmete adım attığımız dünden bugüne kadar, bütün taşıma işlemlerimizi kusursuz ve itinalı bir şekilde gerçekleşmektedir. İleri teknolojilerini

imkânları ile profesyonel çalışmalara yönelik başlattığımız müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımız sonucunda karşılaşılabilecek en türlü risk ve sorunlar en aza indirilmiştir.

Nakliyat Firması Seçimi Nasıl Olmalı?

En iyi nakliyat firmaları arayışı içinde olanların büyük bir bölümü fiyata göre seçim yapmaktadır. Ancak bu düşünce tamamen yanlıştır. Çünkü nakliyat sektöründe o kadar çok sayıda nakliyat firması var ki bunların büyük bir bölümü hizmete yeni atılmış amatörce taşıma işlemi yapan tecrübesiz ve bilgisiz kişilerden oluşmaktadır. Bu tarz firmalar fiyatları piyasa fiyatlarının çok çok altına inerek bir fiyat sunulmakta ve müşterileri yanıltmaktadır. Bu tür firmaları yaptığı nakliyat hizmetlerinde memnun kalmayacağınızda apaçık ortadadır. Şunu da unutmayın ki çok ucuz fiyatlara kaliteli ve profesyonel bir taşıma hizmeti almanız imkansızdır. Bu nedenle taşıma hizmeti alırken fiyata göre değil, kaliteye göre seçim yapmanız daha doğru olacaktır. Ayrıca evden eve nakliyat hizmetleri
mevsimine göre dalgalanma göstermektedir. Taşınma süreçleri daha çok yazın tercih edildiğinden dolayı bu dönmelerde fiyatlar biraz daha yüksek olabilmektedir.

Nakliyat Firması Seçiminde Önemli Detaylar

Güvendiğiniz ve doğru söylediğiniz kişilerden referans alın. Tercih edilebilirliği yüksek, çok sayıda olumlu yorum ve teşekkür almış nakliyat firmalarını tercih edin. Evinizin eşyasını azımsamayın Hizmet öncesinde ilgili firma ile mutlaka taşıma sözleşmesi yapın. Sigortalı ve ekspertiz hizmeti sunan nakliyat firmalarını tercih edin. Yenilikçi hizmet anlayışı vizyon misyon sahibi kurum olmasına dikkat edin. Her şeyden önemlisi sektöründe kaç yıldır hizmet veriyor buna bakın. Firmanın önceki
hizmetlerine göz atın. Sigortalı ve ekspertiz hizmeti sunan firmalar ile çalışın. Firmanın taşıma araçlarını özelliklerine kalitesine ve temizliğine dikkat edin. Profesyonel firmaların taşınma sırasında bütün eşyaları boyutuna ve türüne göre ambalajlayıp taşıyor. Bu nedenle hizmet alçağınız firmanın eşyalara ambalaj kullanıp kullanmadıklarını sorun. Ayrıca firmanın gerekli her türlü resmî belge ve sertifikaya sahip olup olmadığına da bakmanız sizin açınızdan daha doğru olacaktır. Çünkü nakliyat sektöründe merdiven altı taşıma hizmet yapan nakliyat firmaların sayısı oldukça fazladır.

Güler Yüzlü, Özverili ve Özenli Hizmet

En iyi nakliyat firmaları güler yüzlü özverili ve özenli kişileri le hizmet vermeliler ki müşteri taleplerini ve ihtiyaçlarını rahatlıkla dile getirsin. Kurumsal firmamız bünyesinde yer alan bütün elemanlarımız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile hizmet vermekte olup, bütün müşterilerimize saygılı güler yüzlü işini ehli kişilere sahiptir. Müşterilerimizi her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına sektöründe her geçen gün kendilerini biraz daha geliştirmektedir. Oruçoğlu Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız