Cevizli Evden Eve Nakliyat

Geçmiş yıllara bakıldığında ev ortamında kullanılan eşyalar sedir, yer sofrası, kuzine sobası, yer Cevizli Evden Eve Nakliyat,minder, döşek ve yorganlardan oluşmaktaydı. Yeni bir eve taşınmak istendiğinde ise bu eşyaların nakliyatı eşek ya da at arabası ile sağlanmakta idi. Günümüzde ise ev ortamında kullanılan eşyaların boyutu ve sayısı artmıştır. Her oda için farklı işlevlere sahip mobilyalar kullanılmaktadır. Yemek odası,
yatak odası, oturma grubu… Yeni bir eve taşınıldığında ise bu eşyaların hasar görmeden taşınması kaçınılmaz olmaktadır. Tek katlı evlerde oturulmaktayken günümüzde yüksek katlı binalarda oturulmaktadır. Yeni yapım binalarda asansör bulunur iken eski yapım binalarda asansör bulunmaz.Taşınma işlemi için ise merdivenlerden insan gücü ile eşyalar taşınmaktadır. Ancak insan gücü ile taşınan eşyalar hasar görebilmekte ve kişilerde istenmeyen sağlık sorunları yaşanabilmektedir.İnsanların nakliyat alanında yardıma ihtiyaç duyması sonucu evden eve nakliyat sektörü ortaya çıkmış ve hızlıca gelişmiştir. Oruçoğlu evden eve nakliyat firmamızla iletişim kurarak kaliteli nakliyat hizmeti satın alabilirsiniz.

Nakliyat Hizmeti Almanın Faydaları

Cevizli evden eve nakliyat firmamız ihtiyaç duyduğunuz nakliyat hizmetini size vermektedir. Nakliyat hizmeti aldığınızda kendi çabanız ile eşya taşımak için taşıma ve kaldırma manevralarında istenmeyen sağlık sorunları yaşamaya engel olur. Nakliyat hizmeti almak ekonomiktir ve kısa sürede yeni eve taşınmanız sağlanır. Eşyalarınızın taşınma ve sevkiyat sırasında hasar görmesi minimum seviyeye indirilir. Tüm çabaya rağmen eşyalarınızın hasar görmesi durumunda maddi hasarınız karşılanır.
Eşyalarınız araç içine ekibimiz tarafından yerleştirilir. Yeni eve taşınan eşyalarınız ise istediğiniz şekilde yerleştirilir. Mobilyalarınızın montajı mobilya ustalarımız tarafından sağlanır.

Firmamızın Verdiği Nakliyat Hizmetleri

Cevizli evden eve nakliyat firmamız geçmişten gelen tecrübe ve geleceğe duyulan güven ile hızlıca büyümektedir. Firmamız evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, depo hizmeti, asansörlü taşıma hizmeti, fabrika ve ofis taşıma, büro taşıma hizmeti vermektedir. Firmamız sigortalı taşıma hizmeti Oruçoğlu Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat yaparak eşyalarınızın hasar görmesini önlemektedir. Firmamız eşyalarınızın taşınması için özel olarak tasarlanmış farklı boyutlarda araçlar kullanmaktadır. Firma elemanlarımız alanında uzman olup, güler yüzlü hizmeti size hızlı bir şekilde sunmaktadır.

Depo Hizmetimiz Ve Firma Farkımız

Cevizli evden eve nakliyat firmamızdan depo hizmeti satın alarak evinizde yer kaplayan eşyalarınızın muhafazasını sağlayabilirsiniz. Evinizde kullanmadığınız eşyalarınızın belli bir süre muhafazasını istiyor iseniz bizimle iletişim kurarak eşyalarınızın depoya yerleştirilmesi amacı ile ambalajlanması ve nakliyatı sağlanır. Depoya alınan eşyalarınızın üzerine eşyalarınızın karışmaması için etiket yapıştırılır. İstediğiniz süre eşyalarınız muhafaza edilir. Firmamıza ait depolarımız belli aralıklar ile böcek ve haşerelere karşı ilaçlanmaktadır. Aynı şekilde eşyalarınız nem ve kokulardan etkilenmemesi için havalandırılmaktadır. Eşyalarınız özenle depoya yerleştirilmekte ve hasar görmesi önlenmektedir. Alanında uzman ekibimizden hizmet almak ve evden eve nakliyat firmamızın hizmetlerinden faydalanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Oruçoğlu Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız