Çanakkale Nakliyat

Çanakkale nakliyat firmaları arasında yer alan nakliye firmamız, bu sektöre yeni bir soluk getirmeyi amaçlar. Yıllardan beri bu sektör içerisinde nakliye çalışmalarını sunan firmamızda yenilikçi hizmetler mevcut olmaktadır. Başarılı evden eve nakliye firmamızda her türlü nakliye işlemleri sağlanır. Nakliye işlemlerinde profesyonel bir çalışma modelinin sunulması çok önemlidir.

Yeni bir firma gibi gerekli tüm donanıma sahip olmanın yanı sıra aynı zamanda köklü bir firmanın tüm tecrübesini içerisinde barındırır. Çanakkale ili için kaliteli taşıma modeli sunarız. Nakliye çalışmalarında tecrübeli olan firmamızda her türlü eşya modeliniz kısa süreler içerisinde taşınır. Taşınan bu eşyaların yerleştirilmesi konusunda da yine ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaktadır.

Çanakkale Nakliyat Firmasından Kaliteli Hizmet

Çanakkale nakliyat firması olarak yıllardan beri bu sektör içerisinde varlığını sürdüren köklü nakliyeciler arasında yer alırız. Nakliye paketleri arasında kısa süreli teslimat yapan modeller ile iş yerleri için avantajlı paketleri sunarız. Evinizde uzun süre boyunca gözünüzden sakınarak kullanmış olduğunuz eşyalarınız, aynı özenle taşınır. Taşınma esnasında tüm süreçleri yakından takip etmek isteyen müşterilerimize gerekli bilgileri paylaşmaktayız.

Bu nedenden dolayı müşteri memnuniyeti konusunda uzmanlaşmış çalışmalarımız var olmaktadır. Sizde bu konuların detayı hakkında bilgi alabilmek için telefon numaralarımız üzerinden arama yapabilirsiniz. Taşınma işlemlerinde sorunsuz bir şekilde sürecin devam etmesi çok önemlidir. Bu sebeple hızlı yerinde nakliye çalışmaları sunarken aynı zamanda memnuniyet odaklı da çalışırız.

Çanakkale Nakliyat Şirketinden Uzmanlaşmış Hizmet

Çanakkale nakliyat firması olarak nakliye çalışmaları esnasında hızlı tamamlanan paketleri sunarız. Nakliye işlemlerinin en önemli konularından olan ücretlendirme, çeşitli parametrelerden oluşur. Bu parametrelerden birisi, eşyaların modeli ve sayısı olmaktadır. Eşyaların modeli eğer hassas kategoride yer almakta ise daha farklı ücretler belirlenir.

Bununla beraber eğer taşınacak eşyaların sayısı 10dan fazla ise ücretlendirme de bu noktada artış gösterir. Sizde alanında uzman çalışanlarımız ile hizmet verdiğimiz nakliye firmamızdan bu konuda destek alabilirsiniz. Yüksek katlı binalarda bulunan eşyaların taşınması için asansör sistemi ile taşıma modeli mevcuttur. Asansörlü nakliye sisteminin kullanılması ücretin artmasına neden olur.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız