Ataşehir Evden Eve

Ataşehir Evden Eve

Ataşehir evden eve nakliye firması olarak ev eşyaların son derece hızlı olarak taşınmasını sağlarız. Alanında uzman personellerimiz ile beraber nakliye alanında hızlı tamamlanan paketleri sunarız. Belirli bir mesafe için belirlenen teslimat süresinin aşağısında sonuçlanmasını sağlarız. Bu pakete hızlı nakliye paketi ismi verilir. Sizde daha önceden bu sektör içerisinde pek çok yenilikçi ve başarılı hizmetler sunan firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Nakliye alanında sadece bulunmuş olduğumuz şehir için değil her il ve ilçenin her mahallesine taşımacılık işlemlerini sunarız. Belirli mahalleler için değil her mahalle için kaliteli tamamlanan paketlerimiz vardır. En dar ve araçların zor girdiği sokak adresleri için de nakliye hizmetlerimiz tüm hızı ile devam etmektedir.

Ataşehir Evden Eve Nakliye Firması

Ataşehir evden eve nakliye firmamızda tüm güvenlik önlemleri üst düzeyde alınarak sağlanır. Eşyalarınızın taşınması için doğru adres belirlendikten sonra ekip arkadaşlarımız adresinize doğru yola çıkar. Ardından adrese varış sağlandıktan sonra adresinizde gerekli güvenlik önlemleri alınıp ardından paketleme işlemlerine başlanır. Paketleme sürecinde eşyaların üzerlerine herhangi bir parça eşya bulunmamasına dikkat edilir. Örnek olarak vermek gerekir ise halıların üzerlerinde herhangi bir eşya ya da kıyafet gibi herhangi bir parça kalmaması gereklidir. Başarılı paketleme işlemleri için halıların yüzeyinde bulunan parçalar alındıktan sonra rulo haline getirilerek sarılır. Tüm bu paketleme işlemlerinin yapılmasında iki kişi görev alır. Tüm ekip aynı anda eşyaları paketledikleri için paketleme süreci kısa sürer.

Paketleme Ardından Depo Alanı

Ataşehir evden eve nakliyecilik alanında lider firmamızda eşyalarınız adresinizde paketlendikten sonra kamyonet tipinde aracımıza yüklenir. Ardından aracın adresi depo alanı olarak güncellenir. Eşyalarınız depo alanına vardıktan sonra aynı adrese gidecek diğer eşyalar ile beraber kategori halinde ayrılır. Aynı adrese gidecek eşyaların hepsi tek bir tır içerisinde konumlandırılır. Ardından teslimat adresine varış yapmak için yola çıkılır. Sizde nakliye alanında uzman firmamızdan bu nakliye konusunu güvenle tercih edebilirsiniz. Tüm eşya modelleri herhangi bir ayrıştırma olmaksızın profesyonel ekip tarafından paketlenir ve taşınacak adrese kısa sürede teslim edilir.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız