Ataköy Evden eve nakliyat sektörü günümüzde herkesçe tercih edilen ve bu doğrultuda birçok firma kurulmasına kaynak olan bir sektördür. Sektörde duyulan ihtiyaç doğrultusunda alanında uzman olmayan firmalarda varlığını sürdürmekte ve bu konuda detaylı bilgi edinmeden hizmet alınır ise elinizde hiç şüphesiz bacağı kırık bir masa, dolabı çizik bir kapı kalır. Hizmet almadan önce detaylı araştırma yapılmalı ve firmalar karşılaştırılmalıdır.Uzun yıllardır nakliyat sektöründe hizmet evren ve yüksek müşteri memnuniyeti politikasına olumlu katkıları bulunan evden eve nakliyat firmamız farkındalık yaratan bir firmadır.

Hakkımızda söylenilen ve kişilerin bizi seçmesine sebep olan en önemli detay güler yüzlü ekibimizin verdiği kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmış olmamızdır.Hizmet kalitesini zirveye taşıyan firmamız alanında uzman bir ekibe sahiptir ve başarıyı sadece mesleğinde göstermemekte empati yeteneği ile ekibimiz size aradığınız hizmeti tam anlamı ile vermektedir. Nakliyat hizmeti empati ve güler yüz gerektiren bir hizmettir. Bu bilince sahip bir ekip işe hizmet vermekte ve kısa sürede yeni adrese taşınmanıza yardımcı olmaktayız.

Hakkımızda söylenilen ve kişilerin bizi seçmesine sebep olan en önemli detay güler yüzlü ekibimizin verdiği kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmış olmamızdır. Hizmet kalitesini zirveye taşıyan firmamız alanında uzman bir ekibe sahiptir ve başarıyı sadece mesleğinde göstermemekte empati yeteneği ile ekibimiz size aradığınız hizmeti tam anlamı ile vermektedir. Nakliyat hizmeti empati ve güler yüz gerektiren bir hizmettir. Bu bilince sahip bir ekip işe hizmet vermekte ve kısa sürede yeni adrese taşınmanıza yardımcı olmaktayız.

Hizmet kalitesini zirveye taşıyan firmamız alanında uzman bir ekibe sahiptir ve başarıyı sadece mesleğinde göstermemekte empati yeteneği ile ekibimiz size aradığınız hizmeti tam anlamı ile vermektedir. Nakliyat hizmeti empati ve güler yüz gerektiren bir hizmettir. Bu bilince sahip bir ekip işe hizmet vermekte ve kısa sürede yeni adrese taşınmanıza yardımcı olmaktayız.

Firmamızdan Alabileceğiniz Hizmetler

Ataköy evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız tecrübesi ve uzman kadrosu ile kesintisiz hizmet vermektedir. Firmamız geniş hizmet anlayışına sahip olarak yardımcı oluyor. Evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, büro ve ofis nakliyat, fabrika nakliyat, depo hizmeti gibi farklı kategorilere sahip hizmetler vermektedir. Birçok nakliyat hizmetini tek çatı altında birleştiren firmamız geniş araç filosu ile destek sunuyor. Ve yeterli sayıda elemanı ile ihtiyaç duyduğunuz hizmeti size verdiği gibi kısa sürede sevkiyat da sağlar.

Güler Yüzlü Hizmet Neden Önemlidir?

Firmamız güler yüzlü hizmet anlayışı ile pozitif enerjiyi sizlere de taşımayı ve aktarmayı amaç edinir. İnsanlar yoğun iş hayatında çok yorulmakta ve ev sorumluluğu altında ezilmektedir. Kendisine yeterli zaman ayıramayan bireyler psikolojik ve bedenen yıpranmakta, dinlenmek için uygun alanlar aramaktadır. İnsanın ruhunu dinlendiren ise karşısında pozitif enerji veren, güler yüzlü bir insanın varlığıdır. Firmamız bunun farkında olup mesleğini seven, güler yüzlü ekip ile size aradığınız hizmeti vermektedir.

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir: Feneryolu Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Taşımacılık ve Faydaları

Ataköy evden eve nakliyat firmamız ev ortamında kullandığınız her eşyanıza değer vermekte ve itina ile taşımaktadır. Bir yerden bir yere taşınmaya karar verdiğinizde muhtemelen en büyük sıkıntınız eşyalarınızın hasar görme ihtimalinin olmasıdır. Bu ihtimalin gerçekleşmesi ekonomik zarar yaşanmasına sebep olabilir. Firmamız eşyalarınızın hasar görmemesi için gerek duyulan tüm önlemleri alır ve eşyaların özenle taşınmasını sağlar. Eşya taşımak için özel olarak dizayn edilmiş bakliye aracı kullanır. Ancak alınan tüm önlemlere rağmen eşyalarınız hasar görebilir ve tamiri mümkün olmayabilir. Bu durum karşısında maddi hasarınızın sigorta tarafından karşılanması için firmamız sigortalı taşımacılık hizmeti vermektedir.

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Çalışanlarımızın Özellikleri

Firmamızda çalışan her birey bu mesleği severek seçmiş ve işini severek yapan bireylerdir. Empati yeteneğine sahip olup, kişilerin ihtiyaç duyacakları hizmetleri müşteri talep etmeden fark edebilen elemanlarımız nakliyat alanında gerek duyulan donanım ve bilgiye sahiptir. Ekip ruhuna sahip elemanlarımız birlikte çalışarak kısa sürede eşyaların ambalaj ve taşınmasını sağlamaktadır. Kişilerin sağlığı bizim için çok önemli olduğu için eşya taşırken doğru taşıma ve kaldırma tekniklerine uygun davranmakta ve bu doğrultuda hizmet vermektedir.

Nakliyat Hizmeti Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Nakliyat hizmetine ihtiyaç duyuyor iseniz öncelikle güler yüzlü hizmet veren bir firma ile iletişim kurmanızı öneririz. Piyasada ki nakliyat ücretlerini incelemeli ve çok yüksek ücret talep eden firmaları elemelisiniz. Kaliteli ve satın alınabilir hizmet talep eden firmayı tercih etmeli ve teknolojiden faydalanıyor mu bunu sorgulamalısınız. Hızlı ve daha az eşya hasarına yardımcı olan teknolojik imkanlar müşteri memnuniyetini de zirveye taşımaktadır. Nakliyat araçlarının nakliye için dizayn edilmiş olduğuna önem vermeli ve bu konuyu sorgulamalısınız. Sigortalı taşımacılık ve asansörlü taşıma hizmeti veren bir firmadan hizmet almanızı öneririm. Kısa sürede eşyalarınız taşınır iken, hasar görme ihtimali azaltılmış olur.

Asansörlü Taşımacılık Hizmetinin Faydaları

  • Daha kısa sürede birden çok eşyanın eş zamanlı taşınmasına yardımcı olur.
  • Zamandan tasarruf edilir.
  • Eşyaların hasar görme oranı azalır.
  • Ortak kullanım alanı olan apartmana ait asansörün uzun süreli işgali sonucu istenmeyen tartışmaların oluşmasına engel olur.
  • İstenmeyen ayak kırığı, bel fıtığı gibi sağlık sorunları ve kazaların oluşmasına engel olur. 7

Depo Hizmetimiz

Ataköy evden eve nakliyat firmamızın vermiş olduğu bir hizmet olan depo hizmeti ev ortamında kullanmadığınız ancak kullanmayı amaçladığınız bir alan olan eşyalarınızın hasar görmeden muhafazasını sağlamanız açısından size yardımcı olmaktadır. Sadece ev eşyanız değil büro ve ofis eşyaları, fabrika eşyalarınızın muhafazasını da sağlamaktayız. Eşyalarınız belirttiğiniz adresten ambalajlanarak teslim alınır ve kaç parça eşya teslim ettiğiniz detayları ile not edilerek arşive eklenir. Depoda muhafaza edileceği süre boyunca eşyalarınız sıklıkla kontrol edilir ve herhangi bir dış etkenle hasar görmesi önlenir. Depolarımız belli aralıklar ile böcek ve haşerelere karşı ilaçlanır, küf ve neme karşı havalandırılır. Belirttiğiniz süre dolduğunda aynı özenle özel olarak dizayn edilmiş nakliye aracımız ile eşyalarınız teslim edilir.

Nakliyat Hizmeti ve Aşamaları

Ataköy evden eve nakliyat firmamız ihtiyaç duyduğunuz hizmeti kaliteli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Nakliyat hizmeti almak istediğinizi belirttiğinizde öncelikle evinize gelinerek ön görüşme yapılır ve eşyalarınız incelenir. Ücret ve sigortalı taşıma hakkında bilgi verilerek evraklar imzalanır. Eşyalarınızın hacmine uygun nakliyat aracı belirlenir. Nakliyat araçlarımız eşyalarınızın hasar görmesini önleyecek şekilde dizayn edilmiş ve özel olarak içleri pamuklu üst yüzey ile dekore edilmiştir. Kırılabilecek eşyalarınızın muhafazası için içinde strafor köpük olan koliler kullanılmaktadır.

Kurumsal Hizmet İçeriği

Eşyalarınız balonlu Kraft ambalaj ürünü ile özenle paketlenir. Ve kırılgan eşyaların üzerine bu ibare belirtilir. Mobilyalarınız mobilya ustalarımız tarafından demontaj edilir. Sivri uçları keçe ile kapatılarak hasar görme ihtimali azaltılır. Eşyalarınızın daha kısa sürede taşınması için asansörlü taşıma hizmetinden faydalanılır. Araç içine eşyalar yerleştirilir iken hasar görme ihtimali olan eşyaların ağırlık altında ezilmemesi için arkada ve yüksekte sabitlenir.

Eşyalarınız araç içine özenle yerleştirilir ve sarsıntı sonucu devrilmeyecek sekil de sabitlenir. Eşyalarınız sevkiyat sırasında hasar görebileceği için sigortalı taşıma hizmetinden faydalanılır. Taşınma sırasında eşyalarınız hasar görür ise maddi kaybınız sigorta şirketi tarafından sağlanır. Yeni adrese sevkiyatı sağlanan eşyalar özenle taşınır ve belirttiğiniz şekilde yerleştirilir.

Kaliteli Hizmeti Ucuza Satın Alın

Nakliyat hizmeti emek ve özen gerektiren bir hizmet olup her insanın verebileceği bir hizmet değildir. Nakliyat hizmeti bütçenizi yormamalı ve cebinize dost olmalıdır. Her bireyin nakliyat hizmetinden faydalanması için firmamız nakliyat hizmeti karşılığında bütçenize uygun bir ücret talep etmektedir. Firmamız teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmakta ve hizmet aşamasında gerek duyulan özeni göstermektedir. Eşyalarınızın hasar görmemesi için az insan gücü, çok teknoloji politikası ile çalışmaktadır. Kaliteyi ucuza satın almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2020 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız