Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

Günlük hayatımızdan vazgeçilmez bir parçası olan ve hayatı kolaylaştıran ev veya iş yerinde bulunan eşyalarımızın taşınması veya yer değiştirilmesi uzman kişilerce yapılması gereken bir işlemdir. Yaşadığımız binaların dikey olarak yükselmesi ile beraber eşyalarını yüksek katlara çıkarılması zahmetli bir iş haline gelmiştir. Eşyaların yüksek bir yere çıkarılıp indirilebilmesi için oluşturulan elektrik ile çalışan halatlı sistemlere asansör denilmektedir. Asansörlü taşımacılık eşyalarımızın yüksek katlara taşınmasında rahatlık sağlamaktadır. Uzun yıllar eşyaların yüksek katlara çıkarılma işlemi bilek gücü ile yapılmaktaydı. Teknolojik gelişmelerle evden eve nakliyat hizmetinde de yük asansörleri kullanılmaya başlanmıştır. Bu sayede eşyalarınız herhangi bir olumsuzluğa maruz kalmadan yüksek katlara çıkarma işlemi kolaylıkla yapılmaktadır.

Asansörlü Taşımacılığın Avantajları

Taşınma işlemi başlı başına büyük külfetler getiren ekonomik ve zaman açısından enerji gerektiren bir işlemdir. İnsan gücüyle yüksek katlara çıkarılması zor olan ağır yüklerin yük asansörleri vasıtasıyla rahatlıkla çıkarılması sağlanmaktadır. Asansörlü taşımacılık sayesinde de taşınma işlemi daha kısa süreler içerisinde ve çevreye rahatsızlık vermeden yerine getirmek mümkün hale gelmiştir. Ayrıca yüksek ücretlerle satın alınan ev ve işyerinde bulunan eşyaların doğru paketlenmesi gün anam arz etmektedir. Kırılma, çizdirme, ezilme gibi durumla karşılaşmak istemeyen müşterilerin paketleme işlemini ve taşıma işlemini profesyonel şekilde yapan kişilerden bu hizmeti satın almaları daha sonra ortaya çıkabilecek olumsuzlukları baştan yok etmiş olacaktır.

Asansörlü Taşımacılıkta Firma Seçimi

Evden eve nakliyat hizmeti deneyim ve profesyonellik gerektiren bir işlemdir. İş güvenliği ve kurallarına göre hareket eden bu noktada eğitimli personele sahip Firma seçimi önemlidir. Evinizi taşımak istediğiniz kadın yüksekliğine kadar çıkabilecek ve bu ihtiyacınızı karşılayacak asansöre sahip Firma seçimi önemlidir. Çünkü her asansörün yük taşıma kapasitesi ve çıkabileceğim maksimum yükseklik ver farklılık göstermektedir. Asansörlü taşımacılık öncesinde asansörün kurulacağı yer belirlenmesi elektrik telleri veya ağaç dalları göz önünde bulundurularak platformun kurulması konuşabilecek iş kazalarının önüne geçecektir. Ayrıca hizmet satın alacağınız Firma seçimi kullanıcı yorumlarına bakılarak fikir sahibi olmanız da yardımcı olacaktır. Daha önceki kullanıcıların tecrübeleri firma seçiminde sizin için referans olacaktır. Bizler de firma olarak yılların vermiş olduğu deneyim ve teknolojik ekipmanlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız