Anadolu yakası evden eve nakliye firmaları İstanbul’da insan nüfusu diğer illere nazaran oldukça fazladır. Her geçen gün artış gösteren insan sayısı, beraberinde bir çok hizmeti de gerekli kılmaktadır. Bunlardan en gerekli olanların başında nakliye hizmeti gelmektedir. Anadolu yakası evden eve nakliye firmaları büyük bir alana hizmet etmektedir. O nedenle bu firmaların yapmış olduğu yatırımlarda azımsanacak kadar değildir. Yatırım maliyeti ve hizmet verdikleri alan üzerinde çeşitli eşya ve ekipman olduğundan dolayı yüklü bir masraf oluşmaktadır.

Firmamızın Fiyat Politikaları

Kaliteli ve ekonomik bir hizmet sunabilmek adına en uygun fiyat politikası uygulamaya özen gösteriyoruz. O nedenle müşteri memnuniyetiniz sağlamak ve referans sağlamak amacıyla aile bütçenizi sarsmaması için elimizden geleni yaptığımıza emin olabilirsiniz. Fiyatı etkileyen unsurlar birden çok olmasına rağmen bizler sizin bütçenizi düşündüğümüz için ekonomik fiyatlarla hizmet vermekteyiz.Taşımacılık hizmeti verdiğimiz Anadolu yakası evden eve nakliyat firmaları içerisinde en ekonomik fiyatı sizlere sunuyoruz. Kullanılan ekipmanlarımız son teknoloji ürünler olmasına rağmen bizler sizleri kalitemizi reklam yapacak olan referanslarımız olarak görüyoruz. Yıllardır vermiş olduğumuz hizmet ve tecrübe ile görüyoruz ki sağladığımız memnuniyet reklamımız olmaktadır.Oruçoğlu Nakliyat Ev Taşıma Fiyatları,

Profesyonel Hizmet Veriyoruz

Eşyalarınızın ilk olarak taşınmasından önce çizilme ve kırılmaya karşı korunur. Bunun için de eşyalarınız öncelikle ambalajlama uygulanır. Eşyalarınız güzel ve hassas bir şekilde ambalajlanıp daha sonra taşıma işlemine geçilmektedir. Anadolu yakası evden eve nakliye firmaları arasında profesyonel çalışan uzman kadromuzla hizmet veriyoruz. Eşyalarınızın güvencesini sağlamak birinci önceliğimizdir. Sizin eliniz bile değmeden mümkün olduğu kadar kısa sürede paketleme ve ambalajlama sağlanır. Taşıma sırasında çalışma ekibimiz hassasiyetle eşyalarınızın herhangi bir yerden darbe almayacak şekilde taşınır. Oruçoğlu taşıma firması olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.Kullanılan ekipmanlarımız ve uzman ekibimiz ile sizlere profesyonel hizmet vermekten guru duyuyoruz. Dolaplarınız uzman mobilya ustaları tarafından itina ile sökülür. Güzelce ambalajlandıktan sonra itina ile nakliye aracına yükleme sağlanır. Daha sonra nakili gerçekleştirecek olan yeni adrese taşıma sağlandıktan sonra yine uzman mobilya ustalarımız tarafından dolaplarınızın ve gerekli eşyalarınızın montajı en profesyonel bir şekilde yapılır.

Nakliyat Hizmeti ile Yanınızdayız

Gerek evden eve taşıma ve gerekse ofis taşımacılığı hizmeti ile sizlerin her zaman yanınızdayız. Sizler işinizden zaman ayırmanıza gerek yok. Eşyalarınızı güvence altında bizlere emanet edebilirsiniz. Hem kendi sağlığınızı hem de eşyalarınızın sağlığını güvence altına aldığımızdan emin olabilirsiniz. Böylece uzun zaman harcamak ve stres yapmanıza hiç gerek yok. Uzman ekibimizle birlikte eşyalarınız itina ile taşıyıp adres değişikliğinizi konforlu bir şekilde sağlamış olacaksınız. Küçük eşyalarınızın paketlenmesi için dilerseniz sizlere kutu teminini de sağlıyoruz. Eğer isterseniz küçük eşyalarınız dahil çalışma ekibimiz tarafından ambalajlanıp paketleme sistemi ile kutulanır. Sizler yorulmadan konforlu bir şekilde yeni adresinize geçmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2020 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız