Türkiye’nin 81 iline taşımacılık desteği sunan firmamız, tüm yükleri sıfır risk ile yeni illere ulaştırmaktadır. Firmamızın şehirlerarası nakliyat fiyatları oldukça makul rakamlardan oluşmaktadır. Evlerde, işyerlerinde veya ofislerde bulunan eşyalar tüm il ve ilçelere sorunsuz bir şekilde ulaştırılmaktadır. Ayrıca taşıma işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bünyemizde bulunan uzman personeller sayesinde eşyaların zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır. Firmamız tarafından talep edilen şehirlerarası nakliyat fiyatları içerisinde paketleme ve montaj hizmetleri de dahildir. Ofis taşıma, parça eşya taşıma ve site taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet gösteren firmamız müşterilerine ekonomik bir hizmet sunmaktadır.

Tüm Detaylar İçin Arayın Bizi: Oruçoğlu Nakliyat İletişim,

Şehirlerarası Nakliye Ücretleri

Şehirlerarası nakliyat ücretleri, eşyaların sayısına, ağırlığına veya iller arasında ki uzaklık mesafesine göre değişkenlik göstermektedir. Ücretler ise km başına düşen maliyetler üzerinden hesaplanmaktadır. Oruçoğlu nakliyat firmamız tüm hizmetlerini cüzi rakamlar ile vermektedir. Talep edilen adreslere gönderilen ekipler, öncellikle tüm eşyaları ambalajlamaktadır. Daha sonra ambalajlanan eşyalar araçlara yerleştirilmektedir. Firmamız paketleme hizmetleri için ek bir ücret talep etmemektedir. firmadan firmaya göre de değişkenlik göstermektedir. Ancak Oruçoğlu taşımacılık, sektöre oranla yüzde 20 daha ucuz bir hizmet sunmaktadır. Taşınacak olan eşyalar anlaşmalı olduğumuz kasko acenteleri tarafından sigortalanmaktadır. Bu sayede hizmet garantisi verilebilmekte ve müşterilerimiz memnun edilmektedir.

Şehirlerarası Taşımacılık Araçları

Oruçoğlu evden eve nakliyat olarak parça eşya taşıma firmamız kapalı kasa kamyon ve kamyonetler ile hizmet vermektedir. Tüm araç modellerimiz günümüz teknolojisinde üretilmiştir. Ayrıca araçlarımız kasaları çelik malzemelerden oluşmaktadır. Dolasıyla da yüklerin zarar görme ihtimali sıfıra indirilmektedir. içerisinde yer alan araç yakıt ücretleri, ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahip olan kamyonlar sayesinde düşürülmektedir. Ayrıca firmamız bünyesinde asansörlü araç modelleri de yer almaktadır. Tüm eşyalar söz konusu asansör sistemleri sayesinde taşıma işlemleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız ister asansörlü ister asansörsüz tüm hizmetlerini makul rakamlar işle vermektedir.

Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

için net bir sayı vermek mümkün değildir. Fiyatları etkileyen birçok unsur bulunmaktadır. Örneğin İstanbul’dan Ankara düzenlenen sevkiyatlar ile İzmir’e düzenlenen sevkiyatların maliyetleri farklılık göstermektedir. Oruçoğlu evden eve nakliyat firmamız ise müşterilerine doğru bir fiyat bilgisi verebilmek için ücretsiz bir şekilde ekspertiz desteği sağlamaktadır. Sizde firmamız ile bağlantıya geçebilir ve tüm eşyalarınızın ekonomik fiyatlar ile taşınmasını sağlayabilirsiniz.  

Yorum Yazın

Adres

Veysel Karani Mahallesi
Asiltürk Caddesi No:30/A
Sancaktepe / İstanbul

© 2021 Oruçoğlu Nakliyat. Tüm hakları saklıdır

Bizi Arayın
WhatsApp WhatsApp Hattımız