Parça Eşya Taşıma Avantajları Nelerdir?

Parça Eşya Taşıma Avantajları Nelerdir?

Giderek gelişen ve büyüyen bir sektör olarak evden eve nakliyat, eşya taşımacılığı hizmetinin profesyonel bazda verilmesini içeriyor. Geçmişin geleneksel taşıma yöntemlerinin yerini paketlemeden taşımaya, mobilyaların yerinde kurulumuna dek her tür ince işin özenle yapıldığı evden eve nakliye firmalarına bırakması, insanların işini bir hayli kolaylaştırıyor.

Tabi taşınma deneyimi atlaşmamış olanlar, taşınma işi ile ilk kez yüzyüze geldiğinde tam anlamıyla ne yapacağını bilemeyebiliyor. Arkadaşımla paylaştığım 2+1 evden taşınırken  yanıma alacağım çalışma masam ve kitaplığım ile birkaç koli kıyafet ve kitabımı nasıl taşıyacağımı kara kara düşünmüştüm. Kargo firmaları ile anlaşmaya karar verdiğim, taşıma ücretimi çıkartmak için maaşımı beklediğim bir sırada, arkadaşımın yönlendirmesiyle eşyalarımı güvenle ve kolaylıkla taşıdım.

Öncelikle parça eşyamı taşımak için nakliye firmamı araştırdım. Bu araştırmalarımda firmanın nakliye sözleşmesi ya da nakliyat sigortası imzalayıp imzalamadığını, referanslarının güçlü olup olmadığını araştırdım. İnternet üzerinden firma araştırmalarımda firma bilgilerinin net olup olmadığı konusuna özellikle dikkat ettim.

Eşyamı taşıtacağım firmamı bulduktan sonra, ücretsiz yararlandığım expertiz hizmetinin firmama aktardığı bilgiler yoluyla taşıma planım hazırlandı. Taşıma esnasında eşyalalarım profesyonelce paketlendi ve eşyalarımın toplam hacmine uygun bir araçla taiındı. Tabi aldığım şirkete bir türlü ulaşıp montaj planını alamadığım çalışma masamın demontajı da bu konuda uzman ekipçe yapıldı.

Evden eve nakliyat hizmetleri içinde parça eşya taşımanın bir takım avantajları vardır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde parça eşya taşımanın avantajları;

Şehirlerarası taşıma hizmetinden  yararlanmak olası. Şehiriçi parça eşya taşımak kadar ilden ile de parça eşyalarınızı nakliye firmaları yoluyla taşıyabilirsiniz.

Nakliyat firmaları ile parça eşya taşımak, özellikle çeyiz gibi eşyaların zayiatsız taşınmasında, değerli mobilyaların hasarlanmadan taşınmasını sağlar. Parça eşyalarınızı firmanıza bildireceğiniz gün ve saatte gerçekleştirebilirsiniz.

Nakliye firmaları ile parça eşya taşınmasında firmanın profesyonel paketleme hizmetleri yoluyla eşyalarınız güvenle taşınır.Parça eşya taşıma sisteminde eşyalarınız tam ziyaya karşı sigortalanarak, güvence altına alınır.

Parça eşya taşıma işlemleriniz eşyanızın boyutuna uygun nakliye aracı ile bir seferde taşınır. Böylelikle parça parça eşya taşımaktan da kurtulursunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir