Telefon

444 4 165

Whatsapp &Cep

0532 315 90 51

Libadiye Evden Eve Nakliyat

Libadiye Evden Eve Nakliyat

Libadiye nakliyat evden eve eşya taşıma alanında yaptığı atılımlar ile günden güne kendini geliştirerek müşterilerinin güvenini kazanmaya devam etmektedir. Oruçoğlu nakliyat çalışmalarında evden eve nakliyatı hareket noktası olarak benimseyerek bunun yanında şehirlerarası yük taşımacılığı ve şehit içi yük taşımacılığını da yapmaktadır. Villa taşımacılığı ve ofis taşımacılığını da başarı ile yerine getiren nakliyat firmamız tecrübeli elemanlarımızın çalışmaları ile kalitesini yükseltmektedir. Üsküdar Libadiye nakliyat bölgesinde bu kalite politikamızı bünyemizde mevcut program tasarımcı elemanlarımız sayesinde müşteri tanıma ve geliştirme programları kullanarak potansiyel müşterilerimizin tercihlerini belirlemekte ve uygulamaktayız.

Oruçoğlu nakliyat müşterileri ile arasında oluşturduğu bağ sayesinde günden güne gelişimini daha da ilerleterek sadık müşteri oluşumunda geniş kitlelere yayılmaktadır. Yayılan bu hizmetler sayesinde evden eve taşımacılık ve şehirler arası uzak mesafelere yapılan eşya taşıma işlemlerinde en detaylı çalışmalar yapılarak eşyalarınız

Hızlı ulaşım
Zamanında buluşma
Emniyetli yolculuk
Profesyonel işçilik
Modern araçlar
Temiz işçilik
Seri kurulum
Uygun paketleme
Çalışmalarını titizlikle yürüterek kalitemizi sizlere ve eşyalarınıza yansıtmaktayız.

Oruçoğlu nakliyat yol güzergâhları konusunda sizlerin tercihlerini ön planda tutmak için haritalar üzerinden tüm seçenekleri sizlere sunarak sizler için en güvenli ve uygun olanı tavsiye ederek yardımcı olunmaktadır. Geniş bir alana yayılmış olan nakliye firmamızın hizmetleri açısından şoför kadromuzun tecrübeleri her zaman sizlerin yararına olsa da bir firma olarak yine de sizlerin fikirlerini değerlendirerek eşyalarınızın yolculuğu esnasında izleyeceği rotayı önceden belirleyerek hemfikir olma yolunda çalışmalar sergilemekteyiz.

Üsküdar Libadiye nakliyat bölgesinde tüm yolculuk boyunca hız sınırlarına uyarak emniyetli bir şekilde sürüşler gerçekleştiren şoförlerimiz eşyalarınız sürtünme ve çarpma sonucu ortaya çıkabilecek hasarlara karşı koruma altına almaktadır. En son teslim sırasında eşyalar indirilerek siz eşya sahiplerinin detaylı incelemesinden geçen eşyalarınız müşteri onayını aldıktan sonra kurulum aşamasına geçilmektedir. Kurulum aşamasında söküm yapan elemanların kullanılması ayrıca Oruçoğlu nakliyat olarak ayrıcalığımız olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*