Telefon

444 4 165

Whatsapp &Cep

0532 315 90 51

Kavacık Evden Eve Nakliyat

Kavacık Evden Eve Nakliyat

Kavacık nakliyat bölgesinde evden eve nakliyat çalışmalarımızda müşterilerimizin memnuniyet seviyelerini en üst seviyede gerçekleştirmek için mesafe gözetmeden eşya taşıma işlemi yapmaktayız. Oruçoğlu nakliyat en uzak mesafelerde bulunan yeni yaşam alanlarınıza eşyalarınızı güvenle ulaştırabilmek için yılların birikimi olan evden eve nakliyat tecrübelerini kullanarak taşıma işlemini yapmaktadır. Firmamıza güvenerek emanet etmiş olduğunuz eşyalarınız firmamız güvencesinin yanında taşıma sigortası uygulanarak ta çifte güvence altına alınmaktadır. Firmamızın kuruluş amacı olarak evden eve nakliyat çalışmalarının yanında

Villa taşımacılığı
Şehir içi taşımacılık
Ofis taşıma hizmetleri
Şehirlerarası nakliyat hizmetleri
Eşya depolama hizmetleri
itina ile yürüterek Türkiye çapında hizmet ağı oluşturmaktayız.

Oruçoğlu nakliyat en yüksek binalara mobil asansör yardımı ile bina asansörlerini ve merdivenlerini kullanmadan balkonlardan veya geniş kapılardan eşya taşıma işlemi yapmaktadır. Kavacık nakliyat mobil asansör hizmeti sunumunda kendi geniş araç filosu içindeki mevcut yük asansörlerini kullanarak yapmaktadır. Aynı zamanda ofis mobilyaları ve eşyaları villa eşyalarını da evden eve nakliyat kapsamı içerisinde değerlendirerek istenilen noktalara taşınmasını sağlamaktadır. Bütün bu çalışmalarının yanında eşya depolama hizmetleri de yaparak çalışma alanını daha geniş bir kitleye yaymaktadır. Oruçoğlu nakliyat eşya depolama hizmetlerinde kullandığı forklift hizmetlerini de kendi araç filosu içerisindeki forkliftlerden seçerek kullanmaktadır.

Oruçoğlu nakliyat evden eve nakliyat çerçevesinde yapmış olduğu ofis taşımacılığında mobilyaların çokluğu elektrikli aletlerin ve elektronik aletlerin sökümlerin de ve kurulumlarında ayrıca usta veya teknisyene gerek duyulmadan kendi bünyesindeki elemanlarının tecrübeli çalışmaları sayesinde kurulum ve monte işlemleri yapılmaktadır. Kavacık nakliyat bölgesinde villa taşımacılığında villa içinde ve dışında mevcut tüm eşyalarınızı titizlikle sökerek yeni villanızda aynı esaslar doğrultusunda yerleştirmesini, kurulumunu ve dizaynını yaparak eski yaşamınızdan daha modern ve gösterişli bir yaşam alanı oluşturmanıza olanak sağlamaktadır. Oruçoğlu nakliyat taşıma işlemlerinin sonucunda sizlerin müşteri onayını aldıktan sonra faaliyetlerini sonlandırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*