Telefon

444 4 165

Whatsapp &Cep

0532 315 90 51

Kalamış Evden Eve Nakliyat

Kalamış Evden Eve Nakliyat

Kalamış nakliyat bölgesinde taşıma ve yerleştirme konusunda evden eve nakliyat hizmetlerinde günümüzde en kaliteli hizmetleri sunarak sizlerin her daim yanınızda olmaktadır. Taşınma konusundaki tüm zorlukları bilen elemanlarımız bu konuda tüm detaylı çalışmaları yaparak eşyalarınızı en güvenli şekilde yer değiştirmesinde en önemli rolü oynamaktadır.

Bu aşamada en kaliteli taşıma elemanlarını bünyesinde bulunduran Oruçoğlu nakliyat çalışma alanı olarak tüm Türkiye çapında kurmuş olduğu hizmet ağı sayesinde her noktada varlığını hissettirmektedir. Evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliyat konularında uzman kuruluş olan Oruçoğlu nakliyat köklü yapısı ile her taşımacılık alanında en tecrübeli elemanları kullanmaktadır.

Kalamış nakliyat bu aşamada kullanılan elemanların kalitesi bakımından en titiz çalışmaları sergilerken eşyalarınız başına gelebilecek her tehlikeye karşı güvence altına almaktadır. Oruçoğlu nakliyat en titiz çalışmalarını sergileyerek özenle yaptığı taşımacılık işlemlerini eşyalarını sigortalamak maksadıyla daha emniyet tedbirlerini artırmaktadır. Yapmış olduğumuz çalışmalarda doğal olarak eşyalarınız karşılaşabileceği tüm tehlikelere karşı sigortalanan eşyalarınız .

  • Hırsızlık durumunda
  • Araç kazaları durumunda
  • Doğal afetler durumunda
  • Taşıma ve boşaltma sırasında
  • Araçta meydana gelecek yangın ve diğer hasar durumlarında    

Koruma altına alınarak bize teslim ettiğiniz andan itibaren bizim kontrolümüze girerek en son siz müşterilerimizin onayını alıncaya kadar geçen sürede sigorta kapsamında emniyete alınmaktadır.

Oruçoğlu nakliyat sigortalama işlemlerini eşyalar araca binmeden yerinde tespit çalışmaları içerisinde yapmaktadır. Eşyalarınız serili durumdayken detaylı incelemeye alınarak güncel değerleri belirlenerek en son teslim edileceği gün hesaplanarak eşya sigorta fiyatı belirlenmektedir.

Bu sigortalama işlemlerini yapan elemanlar bu konuda uzman kişilerden oluşup sizlerin tüm mağduriyetlerini karşılayacak şekilde bir değerleme yapmaktadırlar. Oruçoğlu nakliyat taşıma sigortası olarak yapmış olduğu bu işlemler sayesinde her türlü riski hesaplayarak sizlerin menfaatine tüm noktaları hesaplamaktadır. Bu konuda yapılacak en ufak yanlış sizlerin tespiti ile firmamıza bildirilmesi bizlerin çalışmalarını daha da gelişme yönünde destek sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*