Kurumsal Nakliye Firması ile Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

Evden eve nakliyat ya da taşımacılık sektörünün gelişmesine paralel olarak, sektörde çok çeşitli ihtiyaçlara yanıt verici biçimde farklı taşıma hizmet türleri de doğmuştur. Her ne kadar evden eve nakliyat denildiğinde ilk akla gelen bireysel evden eve taşınma işlemleri gelse de nakliyat sektörü aslında çok geniş hizmet alanına sahiptir.

Evden eve nakliye sektörünün kapsamı içinde yer alan hizmet türleri içinde kurumsal nakliye ya da kurumsal taşımacılık da önemlidir. Kurumsal nakliye firmaları, taşımacılık sektöründe yıldızı parlayan hizmet dalları arasındadır.

Kurumsal nakliye nedir? Kurumsal nakliye, devlet kurumları da dahil olmak üzere her türde kurumların taşınma işlemlerinin gerçekleşleştirildiği evden eve nakliye hizmetidir. Kurumsal taşıma işlemlerini bu işi profesyonelce yapan, deneyimli firmalarla gerçekleştirmenin bir takım avantajları bulunmaktadır.

Kurumsal nakliye firması ile çalışırken en önemli avantaj, taşınma işlemlerinizin planlı ve programlı biçimde aynı zamanda da kurum içi evrak işlemleri ile özel ve önemli desimalk sistemi düşünüldüğünde güvenle gerçekleştirilmesidir.

Kurum içi taşınma işlemlerinin kurumsal nakliye firmalarının profesyonelliğinde gerçekleşmesi, kurum için gizliliğin ve gizli bilgilerin korunması için de son  derece önemlidir. Bazı kurumsal nakliye firmaları, dilediğiniz evrakların sizin tarafınızdan paketlenmesine de aracılık etmektedir.

Kurumsal nakliye firmaları ile taşınma işlemlerinde evrak zayii gibi kurumu zor durumda bırakabilecek son derece olumsuz bir olayın yaşanma olasılığı neredeyse sıfıra indirgenmektedir. Bunun yanında kurumsal taşınma işlemleri sırasında profesyonel irmalar, evraklarınızın karışmasını da önleyici biçimde işaret sistemi kullanarak paketleme işleminizi özenle yapmaktadır.

Kurumsal nakliye işlemlerinin firmaların eşyaları için nakliyat sigortası yapması, ayrıca taşıma işlemlerini de  nakliye sözleşmesiile güvenceye alması da kurumların kurumsal taşıma firmalarını tercih etmeleri için iyi bir gerekçedir.

Kurumsal nakliye firmaları kanalıyla taşınma işlemleriniz paketleme işleminden taşıma ve yerleştirmeye kadar deneyimli personel tarafından özenle ve azami hızla gerçekleştirilir. Kurumsal nakliye ile taşınma işlemleri nakliye süresini de kısaltacaktır. Kurumsal nakliye firmalarının uzman personeli kurumlarda çok gerekli olan mobilya demontaj ve montaj işlemlerini de titizlikle yaparak, size zaman kazandırır.

Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri

Sanırım hepimizin hayatında evden eve nakliyat işini bir kabus gibi yaşamış insanlar vardır. Özellikle geleneksel taşınma işlerinde paketleme işlemleri ile uğraşmak ayrı yoruyor, eşyaların yeni evde yerine yerleştirilmesi ayrı.
Aslına bakarsanız çok kez yer yurt değiştirip, taşınma stresini yaşamış biri olarak söylemeliyim ki nakliye sektörünün hızla geliştiği ve teknoloji sayesinde kolaylaştığı dönemde  geleneksel ya da amatör taşınma işleri ile hiç uğraşmayın!

Evden Eve Taşımacılıkta Profesyonel Hizmete Güvenin

Amatör nakliye firmaları ile işinizi zorlaştırmak yerine profesyonel ve deneyimli bir evden eve nakliyat firması seçerek, işinizi sağlama alın. Profesyonel firmalar, eşyalarınızın zayisiz ve zarar görmeden taşınmasında, demontaj ve kurulum işlemlerinde, beyaz eşya taşımacılığında özenle hareket ederek, size zamandan da kazandırır. Evden eve nakliyat firmanızı seçerken, nakliyat anlaşması ve nakliye  sigortası imzalamayı da unutmayın!

Planlı ve Programlı Hareket Edin

İşlerinizi asla tamamıyla nakliyet firmasına bırakmayın  ya da en baştan yapılacak işlerison güne sıkıştırmaya kalkmayın. Bunun için de taşınma kararının hemen ardından bir taşınma planı hazırlayın. Ne zaman taşınacaksınız, ne kadar eşyanız var, bu eşyalardan hangisini yeni evinizde görmek istiyorsunuz, eşyalarınızdan götüremeyecekleriniz var mı, yeni eşya gereksiniminiz olacak mı, özel eşyalarınız hangileri, yeni evi ne zaman temizleyeceksiniz, yeni evinizde almanız gereken acil önlemler, karşılamanız gereken acil ihtiyaçlar var mı gibi soruların yanıtları işinizi kolaylaştıracaktır.

Taşıma Firmanızı Denetleyin

Anlaşmaya vardığınız taşıma firmanız ile bağlantıyı asla kopartmayın. Gerektiğinde eşyaların  paketlenmesi, mobilya demontajı gibi konularda gereken özenin gösterilip gösterilmediğini yerinde inceleyin. Gerekirse firma ile irtibata geçerek görüş bildirmekten çekinmeyin.

Özel Eşyalarınızı Bir Kenara Ayırın

Taşınmaya dek elinizin altında bulunduracağınız özel eşyalarınız için bir mekan belirleyerek, özel eşyalarınızı ya da en son paketlenecek eşyaları burada bulundurun.

Elden Çıkardığınız Maobilya ya da Eşyalardan Biran Önce Kurtulun

Eski evinize götürmeyeceğiniz eşyaları, elden çıkartarak  paetleme öncesi mekanı da genişletip rahatlatın. Elden çıkardığınız, eski eşyalarınızı evde bulundurmayın.

Taşınmadan Önce Evrak İşlerine Dikkat!

Taşınmanın eşya nakli dışında bazı evrak boyutları da var. Fatura adresi değişikliklerinin bildirilmesi, yeni ev için ikametgahın değiştirilmesi gibi formalite işlemleri biran önce gerçekleştirerek, rahat edin.

Ofis Taşıma Ve Depolama

Ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat işinde olduğu gibi, profesyonellik isteyen bir iştir.  Ofis taşımacılığı için anlaşılan firma, müşterilerine öncelikle, eksper hizmeti sağlamaktadır. Eksper hizmeti, taşınma işinin yöntem ve süresini belirlediği için, en önemli hizmettir. Bazı inceleme ve tespitlerin yapıldığı eksper hizmetinden sonra, paketleme aşamasına geçilir.

Ofis taşımacılığı, diğer nakliyat işlerinden daha fazla özen istemektedir. Çünkü ofisler, yasal evrak, sözleşme va bazı önemli dosyaların bulunduğu mekanlar olmasından dolayı önem taşımaktadır. Bu nedenle ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat hizmetinden daha fazla titizlik istemektedir. Ofis taşımacılığı için eşyalar, firma çalışanları tarafından kolilenir ve etik çalışma prensibine uygun şekilde içi açılmadan taşınır.

Kırılabilecek yapıdaki  ofis eşyaları, uygun paketleme malzemeleriyle, dikkatli bir şekilde ambalajlanır. Ambalajlanan eşyalar, özel taşıma araçlarıyla istenilen adrese taşınır. Ofis eşyaları genelde mobilyalardan oluştuğu için, demontaj ve montaj işlerine fazlaca gerek duyulmaktadır.

Bunun için, firma bünyesinden uygun personeller, demontaj için adrese gönderilir. Dikkatlice sökülen mobilyalar, numaralandırılarak ambalajlanır. Evrak ve dosyalar, kişinin isteği üzerine özel olarak kolilenir ve üzerine önemli olduğunu belirten etiketler konulur. Bu işlemler halledildikten sonra, eşyalar araca taşınır ve belirli bir düzen içerisinde istiflenir. Daha sonra, taşıma aşamasının gerçekleştirilmesi için, araç yola çıkar.

Verilen adrese varıldıktan sonra, ofis eşyaları, yine özenli bir şekilde içeri taşınır. Taşınan mobilyaların montajı, firma çalışanları tarafından yapılır. Taşıma aşamasında, eşyaların herhangi bir zarara uğrayıp uğramadığı da kontrol edildikten sonra, ofis taşımacılığı hizmeti tamamlanmış olur.

Ofis taşımacılığının her aşaması, hizmetin hızlı ve sorunsuz şekilde yerine getirilmesi için, bir plan dahilinde yapılmaktadır. Masa, sandalye, çekmece ve koltuk gibi her türlü ofis malzemesi, büyük hassasiyetle paketlenip, hızlı ve kaliteli bir şekilde taşınır.

Ofis taşımacılığı için, özel eğitilmiş personelle hizmet veren profesyonel firmalar tercih edilmelidir. Diğer nakliyat türlerine göre daha ayrıntılı bir çalışma isteyen ofis taşımacılığı için belirlenen fiyatlar da farklıdır. Eksper aşaması, paketleme aşaması, kullanılan ambalaj malzemeleri, taşımada kullanılan aracın büyüklüğü ve ayrı bir dikkat gerektiren özel eşyaların kolilenmesi gibi noktalar göz önünde bulundurularak, fiyat politikası belirlenmektedir.

Etiler Depo Kiralama Fiyatları

Etiler depo kiralama, Etiler bölgesinde oturanlar için, profesyonel şekilde sunulan bir hizmettir. Yer sıkıntısından kaynaklanan eşya saklama ihtiyacı için, depolama hizmeti, alternatif bir çözümdür. Etiler depo kiralama fiyatları, kiralama hizmetinin aşamalarına göre değişiklik göstermektedir.

  Etiler depo kiralama aşamaları

-Ev eşyası depolamak için kiralama aşaması birkaç adımdan oluşmaktadır.

-İlk aşama, kişinin firma ile iletişime geçmesidir.

-İkinci aşama, kişinin talebi doğrultusunda, eve gelen personellerin, gerekli bilgilendirme ve incelemeleri yapmasıdır.

-Üçüncü aşama, eşyaların paketlenmesi ve saklanması için kiralanan depoya götürülmesidir.

-Dördüncü ve son aşama ise, depoya götürülen eşyaların, özel konteynerlara yerleştirilerek kilitlenmesidir. Depo kiralama hizmetinin en büyük avantajı, eşyaların saklandığı bölümün anahtarının eşya sahibine verilmesi ve kişinin kendisi hariç kimsenin eşyaları görememesi ve müdahale edememesidir.

  Etiler depo kiralama fiyatlarına etki eden faktörler

Yukarıda, depo kiralama hizmeti kapsamında saydığımız 4 madde kiralama fiyatlarına etki etmektedir. Çünkü bu hizmetlerin maliyeti, Etiler depo kiralama fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulmaktadır.

-Paketlemede kullanılan malzemelerin özel yapıdaki paketleme malzemeleri olması,

-Eşyaların özel donanımlı araçlarla depoya götürülmesi, belirli maliyetleri olan işlerdir. Bu da, kiralama fiyatlarına yansımaktadır. Etiler depo kiralama fiyatları belirlenirken dikkat edilen en önemli nokta, depolama aşamasıdır. Eşyaların kapladığı alan ve hizmet süresi, fiyatların belirlenmesinde etkili olan noktalardır.

Etiler depo kiralama fiyatları, eşya keşfi yapmak için, eve gelen eksperin tespitleri doğrultusunda belirlenir. Hizmet süresi ve kapsamına göre eksper, fiyatlar konusunda müşteriyi bilgilendirir. Aylık olarak ödenen depo kiralama ücretleri, hizmet süresince devam eder.

Taşımacılık sektörünün önemli bir kolu olan eşya depolama, gerekli prosedürlere dikkat edilerek yapılmaktadır. Hızlı bir şekilde paketlenen eşyalar, kaldıraçlar ve paletler yardımıyla kısa sürede taşınır ve depolanır. Depo kiralama hizmeti, kişi istediği sürece devam eder. Fazla eşyaların saklanmasına yönelik olarak, son zamanlarda en çok tercih edilen yöntem olan depo kiralama hizmeti, hem pratik hem de eşyaların güvenli bir şekilde korunması açısından kazançlı bir çözümdür. Etiler depo kiralama fiyatları da, eşya saklamaya yönelik olarak sunulan pratik çözümlere göre en ekonomik şekilde belirlenmektedir.

Mecidiyeköy Ev Eşyası Depo Kiralama

Ev eşyaları için depo kiralama hizmeti, evlerdeki fazla eşyaların muhafaza edilmesi için verilen bir hizmettir. Bazen farklı ihtiyaçlara yönelik olarak fazla eşyaların saklanmasına gerek duyulabilir. Tdilat işleri, ev yenileme ve taşınma gibi durumlarda, evlerdeki fazlalık eşyaların saklanması için depo kiralama hizmeti kolaylık sağlamaktadır.

Mecidiyeköy ev eşyası depo kiralama hizmeti, sigortalı, hijyenik ve özenli olarak verilen bir hizmettir. Hizmet içeriği ise şöyledir:

Mecidiyeköy ev eşyası depo kiralama, fazla eşyalarını saklamak isteyen kişinin hizmet talebiyle başlar. Talebi alan firma, kişiyle tekrar iletişime geçer. Depo kiralama hizmetine dahil olacak eşyaların keşifi için, firma bünyesinden bir eksper gönderilir. Eksper, kişiye hizmet kapsamı, şartları ve fiyatlar hakkında bilgiler verir. Eğer taraflar her konuda anlaşırsa, eşyaların tespiti yapılır. Depo kiralama sürecinin ilk ve en önemli aşaması eşya tespitidir. Tespit doğrultusunda, gerekli malzeme ve gereken sayıda personel, paketleme işlemini gerçekleştirmek üzere adrese gelir. İşinde uzman personeller tarafından planlı bir şekilde gerçekleştirilen paketleme işlemi sonrasında, firmanın geniş araç filosu içerisinden en uygun araç taşıma için gönderilir. Eşyalar olası bir karışıklığın önlenmesi için tek tek kontrol edilip listelendikten sonra araca yüklenir ve depoya götürülür.

-Depoya getirilen eşyalar, tek kişiye ait özel bölüme sırasıyla yerleştirilir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra sandıklar kapatılır ve kilitlenir. Anahtar da kişinin kendisine teslim edilerek, saklama süresi boyunca eşyalar garanti altına alınmış olur. Mecidiyeköy ev eşyası depo kiralama hizmeti boyunca saklanan eşyalar, akla gelebilecek her riske karşı profesyonel olarak korunmaktadır.

-Depo kiralama hizmeti en az bir aydan başlamakta ve istenilen süre kadar devam etmektedir. Ücretler ise aylık olarak ödenmektedir. Evlerde kalabalık eden, ancak gerektiğinde lazım olabilecek eşyalar için depo kiralama hizmeti almak birçok yönden avantajlıdır. Eşyalar hem güvenle saklanmakta hem de istenilen zamanda geri alınabilmektedir.

Eşyaların saklanacağı depolar, birçok yönden koruma altındadır. Hırsızlık, su baskını, rutbet-nem ve haşereler gibi, eşyalara zarar verebilecek birçok etken bulunmaktadır. Depolar bütün bu zararlı etkenlere karşı özel cihazlarla korunmaktadır. Mecidiyeköy ev eşyası depo kiralama, yüksek kalitede ve sorunsuz bir şekilde verilen bir hizmettir.

Maltepe Depo Kiralama

Depo kiralama, en az bir aylık bir süreden başlamak üzere, eşya saklamak için alınan bir hizmettir. Maltepe depo kiralama, talep edilen süre boyunca eşyaları saklamak için müşterilere sunulan profesyonel bir hizmettir.

   Maltepe depo kiralama hizmeti nedir? Nasıl gerçekleştirilir?

Maltepe depo kiralama hizmeti, çeşitli nedenlerden dolayı, eşyalarını  saklamak isteyenlere belirli kurallar çerçevesinde verilen bir hizmettir. Eski veya yeni, atılmak istenmeyen  tüm eşyalar, istenildiği kadar depolarda muhafaza edilebilir. Depo kiralama hizmeti, birçok aşamadan oluşan kapsamlı bir hizmettir. Depolanacak eşyaların paketlenmesiyle başlayan süreç, eşyalar müşteri tarafından geri istenilene kadar devam eder. Paketleme ve taşıma işi, firmaların uzman çalışan kadrosu tarafından yerine getirilir.

Maltepe depo kiralama hizmeti almak isteyen kişi, öncelikle, firma ileiletişime geçerek hizmet almak istediğini belirtir. Müşterinin talebi doğrultusunda firma çalışanları eve gelerek keşif yapar. Sonra eşyalar paketlenir ve depoya taşınır. Depoda uygun bölüme yerleştirildikten sonra kilitlenip mühürlenerek anahtarı kişiye teslim ediler. Böylece, Maltepe depo kiralama hizmeti başlamış olur. Hizmet alan kişi, eşyaları geri isteyene kadar, depo kiralama süreci devam eder.

Müşterilerin, eşyalarını depolama hizmeti için teslim ederken duymak istediği güven, Maltepe depo kiralama firması tarafından fazlasıyla verilmektedir. Müşteri talebiyle başlayan depo kiralama hizmeti, yine müşteri talebiyle sonlandırılır. Kişi istediği takdirde eşyalardan bazılarını, isterse de hepsinin geri iadesini talep edebilir. Eşyaların bulunduğu odaların anahtarının kişinin kendisine verilmesi, firmaya duyulan güveni arttırmaktadır.

Maltepe depo kiralama hizmetinde depolar, güvenlik kameraları ile, 7/24 kontrol edilmektedir. Üstelik, eşyalar taşınma ve saklanma süresince sigortalı olarak muhafaza edildiği için, olası bir mağduriyetin önüne geçilmektedir. Kişinin eşyalarının saklandığı depo alanı tamamen kendine ait olmakta ve  kişi istediği an bu alana erişme imkanına sahip olmaktadır. Yüksek güvenlik sistemleriyle korunan depolara kişiler, özel kodlarla giriş yaparak eşyalarına erişebilirler.

Eşyalar, özel konteynerlara titizlikle yerleştirilir ve gereken numaralandırmalar yapıldıktan sonra kilitlenir, mühürlenir ve anahtarı kişinin kendisine teslim edilir. Eşyaların geri iadesi talep edilene kadar konteynarlar kesinlikle açılmaz.

Maltepe depo kiralama, maddi-manevi her açıdan avantajlı bir hizmettir. Fazlalık eşyaların, güvenli ortamlarda korunması ve ihtiyaç halinde geri alınabilmesi, kişinin kendisi haricinde hiç kimsenin depoyu açamaması, müşterilere sunulan ayrıcalıklı bir hizmettir.

Eyüp Depolama ve Paketleme

Eyüp depolama ve paketleme hizmeti, fazlalık eşyalarını depolatmak isteyenlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak kapsamlı şekilde verilen bir hizmettir. Günlük hayatta pek kullanılmayan, ancak bir gün lazım olabilir düşüncesiyle de atılmaya kıyılamayan eşyalar için depolama hizmeti oldukça avantajlı bir hizmettir.

  Eyüp depolama ve paketleme hizmeti kapsamında firmalar, paketleme, taşıma, koruma ve teslimat işlerininin her aşamasını planlı ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

  Eyüp depolama hizmetinin kapsamı nedir?

Eyüp eşya depolama hizmeti, eksper yardımıyla eşya keşifi aşamasından, eşyaların paketlenmesi, taşınması, istenen süre kadar saklanması ve geri teslimi istendiğinde adrese götürülerek kurulum işlerinin yapılmasına yönelik geniş kapsamlı bir hizmettir.

   Eyüp eşya depolama ve paketleme aşamaları hangi işlemlerden oluşmaktadır?

-Hizmetin ilk aşaması, müşterinin eşya depolama talebi doğrultusunda, depolacanak eşyaların keşfini yapmaktadır. Bu keşif, eşyaların paketlenmesini kolaylaştırmakta ve karışıklığı önlemek amacıyla eşyaların belirlenmesini sağlamakadır. Keşif hizmeti, firma tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.

– Keşif sonrası, ikinci aşama paketlemedir. Keşif aşamasında işin yöntemi belirlendiği için paketleme aşaması daha kolay gerçekleştirilmektedir. Depolanacak eşyalar, korunma süresi boyunca herhangi bir deformasyona uğramaması için, havalı naylonlarla sarılmaktadır.

-Eşya paketlemesi yapıldıktan sonra, hizmetinin yasal boyuta taşınması için, iki taraf arasında sözleşme imzalanır. Bu sözleşme, Eyüp depolama ve paketleme hizmetinin garantili ve sigortalı bir şekilde yapılmasına yöneliktir.

-Sözleşme imzalandıktan sonra araca götürülen eşyalar, kişinin isteği süresince saklanmak için depoya getirilir.

-Eşyaların saklanağı depolarda, ısı-nem dengesini koruyan özel cihazlarla, rutubet ve küf oluşması engellenmektedir. Ayrıca depolar, 7/24 kamera sistemiyle korunmaktadır. Düzenli olarak özel ilaçlamalar yapılarak haşerelerin eşyalara zarar verme riski de, ortadan kaldırılmaktadır.

-Depoya getirilen eşyalar, kişiye ayrılan sandıklara yerleştirilir ve kilitlenerek anahtarı müşteriye teslim edilir. Kişi isteyene kadar, konforlu depolarda güvenli bir şekilde saklanır.

  Eyüp depolama ve paketleme fiyatları 

  Eyüp depolama ve paketleme fiyatları, eşyaların miktarına, depoda kapladığı alana ve saklanma süresine göre belirlenmektedir. Depolama ücretleri, aylık olarak alınmaktadır. Fiyat bilgisi için, firmaların müşteri hizmetlerinden destek alınabilir.

  Eyüp depolama ve paketleme neden avantajlıdır?

  Eyüp depolama ve paketleme hizmeti, yasal prosedürlere uygun olarak kurumsal bir şekilde yapıldığı için avantajlıdır. Ayrıca, işinde deneyimli personeller, paketleme aşamasından hizmet sonrası aşamalarına kadar her türlü desteği, profesyonel şekilde sağlamaktadır. Özel donanımlı depolarda, eşyalar güvenli şekilde ve istenilen süre kadar saklanabildiği için de, ayrı avantaj sağlayan bir hizmettir.

Yakacık Depolama Hizmeti

Eşya depolama, son yıllarda önem kazanmış bir hizmettir. Nakliye firmaları tarafından yerine getirilen eşya depolama, herhangi bir nedenden dolayı, fazlalık eşyalarını saklamak isteyenlerin ihtiyacına yönelik bir hizmettir. Eşya depolama hizmeti, ülkemizin her bölgesinde profesyonel firmalar tarafından kaliteli şekilde yerine getirilmektedir.

Yakacık bölgesi için, yakacık depolama hizmeti veren firma, eşyaları özel ambalaj malzemeleriyle sararak, su ve toz olmayan özel depolarda saklamaktadır. Müşterilerin beklentisini en iyi şekilde karşılamak için yaptığı işe büyük önem veren firma, eşyaları havalı naylon ile sararak dikkatlice korumaktadır. Müşteri, depolatmak istediği eşyalar için firmayı arayıp destek istediğinde, müşteri temsilcileri tarafından talep alınmaktadır. Talep doğrultusunda firma, hem işin detayını görüşmek, hem de eşya tespiti yapmak için, adrese çalışanlarını göndermektedir. Eve gelen çalışanlar, hizmet detayları ve fiyatlar hakkında kişiyi bilgilendirmektedir.  Karşılıklı anlaşma sağlanırsa, depolanacak eşyaların tespiti için, inceleme yapılmaktadır. Bu inceleme, eşyaların çokluğuna ve cinsine göre ne kadar ambalaj malzemesi kullanılacağını belirlemek için yapılır.  Bu belirlemeler doğrultusunda, paketleme için elemanların hazırlıklı gelmesi, zaman tasarrufu açısından faydalıdır. Eşya tespiti sonrası, gereken malzemelerle, paketleme elemanları adrese gelmektedir. Çalışanlar tarafından kısa sürede toplanan eşyalar, garantili hizmet açısından listelenmekte ve listenin bir nüshası müşteriye verilmektedir. İki taraf arasında, sigorta sözleşmesi de imzalandıktan sonra, eşyalar araca taşınmakta ve istenilen süre boyunca saklanacağı depoya götürülmektedir.  Yakacık depolama hizmeti için, kurumsal yapıda faaliyet gösteren firmanın, eşya saklama depoları, doğal afetlere karşı korumalıdır. Eşyaların saklanması, hizmet alan kişi için büyük bir avantaj olduğu kadar, firma için de o derece büyük bir sorumluluktur. Çünkü, eşyaların yıpranmadan veya çürümeden saklanabilmesi için, her anlamda üst düzey koruma gerekmektedir.

Yakacık depolama hizmeti veren firma, eşyalara gelebilecek her türlü zarar için çeşitli güvenlik önlemleri almaktadır. Firmanın depolarındaki bölmeler, kişiye özeldir.  ve saklanacak eşyalar bu bölmelerdeki sandıklara koyulduktan sonra, sandıklar kilitlenir ve numaralandırılır. Müşteri istediği sürece, bu özel depolarda güvenle saklanır.  Eşyalar, belirli bir süre saklanacağı için, rutubet ve küf gibi risklere karşı depolar korunmaktadır.  Düzenli olarak ilaçlama ve havalandırma yapılarak kaliteli hizmet sağlanmaktadır. Yakacık depolama hizmeti,  eşyaların  güvenli bir şekilde saklanabilmesi için, tercih edilebilecek yüksek kalitede bir hizmettir.

Kurtköy Depolama Firması

Teknolojinin sürekli gelişmesi, insanların ihtiyaçlarına yönelik bazı hizmetlerin kolaylıkla gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Eşya depolama, bu hizmetlerden birisidir. Taşınma, tadilat, kentsel dönüşüm projesi gibi durumlarda, fazla eşyaların saklanması ihtiyacı, depolama hizmetine olan gereksinimi arttırmıştır. İhtiyacın çok olması da, sektörde hizmet veren firma sayısının artmasını sağlamıştır.

Kurtköy ve çevresinde ikamet edenler için profesyonel bir hizmet veren Kurtköy depolama firması, sektöründe öncü bir konumdadır. Depolama hizmetinin tüm aşamaları, firma tarafından büyük bir özenle yerine getirilmektedir. Depolama hizmetinin sorunsuz olarak gerçekleştirilmesi  ve eşyaların muhafaza edildiği süre içerisinde herhangi bir zarar görmemesi için depolar, özel teknik donanıma sahiptir. Düzenli olarak temizliği ve ilaçlaması yapılan depolarda eşyalar, istenilen süre boyunca hijyenik şekilde ve zarar görmeden muhafaza edilmektedir. Sel riskine karşı özel olarak konumlandırılmış olan depolar, elektrik ve doğalgaz kaçağından oluşabilecek yangın riskine karşı da ayrıca korumalıdır. Hırsızlık riskine karşı alarm ve kamera sistemiyle donatılan depolar, eşyaları güvenli bir şekilde saklamak için, her türlü ayrıntı düşünülerek dizayn edilmiştir.

Eşya depolama hizmeti almak isteyenler için, Kurtköy depolama firması, her yönüyle güvenle tercih edilebilecek yapıda profesyonel bir firmadır. Firmadan hizmet talebinde bulunulduktan sonra, depolama işinin tüm aşamaları için müşteriler, firma tarafından  detaylı olarak bilgilendirilmektedir. Anlaşma sağlanması durumunda, firma, eşyaları toplama ve paketleme hizmetini,, deneyimli çalışanlarına yaptırmaktadır. Paketleme için eve gelen elemanlar, eşyaları özel olarak amabalajlamaktadır. Hatta, kalite ve güvenilirliği bir üst noktaya çıkarmak için, ambalajlamadan önce eşyaların resmi çekilir. Depolanacak eşyalar tek tek listelendikten sonra paketleme aşaması bitirilir ve taşıma aşamasına geçilir. Uygun büyüklükteki araca taşınan eşyalar, istenilen süre boyunca saklanmak üzere, üstün teknik donanıma sahip depolara götürülmektedir. Burada, kişiye özel ayrılmış sandıklara yerleştirilen eşyalar, kilitlenerek mühürlenmektedir. Depolama süresince eşyaların herhangi bir deformasyona uğramaması için, gereken kontrol ve bakımlar, düzenli olarak yapılmaktadır.

Sigortalı eşya depolama hizmeti

Kurtköy depolama firması, hizmetlerini sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Belirli maddeler dahilinde imzalanan sözleşme, eşya depolama hizmetinin profesyonel bir şekilde yerine getirildiğini göstermektedir. Depolama hizmeti için, firmanın uyguladığı fiyat politikası, eşya miktarına ve saklama süresine göre değişmektedir.

Acıbadem Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama, çeşitli sebeplerden dolayı ev veya işyerlerine sığmayan eşyaların, istenilen süre kadar saklanmasına yönelik olarak verilen bir hizmettir. Acıbadem ve çevresinde oturanlar için, Acıbadem eşya depolama hizmeti firmamız tarafından profesyonel şekilde verilmektedir. Eşya depolama hizmetine, ekspertiz aşaması, paketleme aşaması, taşıma aşaması, saklama aşaması ve teslimat sonrası kurulum aşaması dahildir.

 Acıbadem eşya depolama hizmeti dahilindeki tüm eşyalar sigortalanmakta ve herhangi bir riske karşı güvence altına alınmaktadır. Depolar, doğal afetler ve hırsızlık olmak üzere, eşyalara zarar verebilecek her türlü olumsuzluğa karşı, özel sistemlerle korunmaktadır. Eşyaları, tek tek özenle paketleyip evden alan firma, aynı haliye istenildiği zaman geri teslim etmektedir. Üstelik demontaj ve montaj hizmetiyle, müşteri memnuniyeti en üst seviyelerde tutulmaktadır. Eşyaların, firma çalışanları tarafından titizlikle paketlenmesi, aynı hassasiyetle saklanacak depoya taşınması ve istenilen süre boyunca güvenle korunup saklanması, eşya depolama hizmetinin ne kadar faydalı bir hizmet olduğunu göstermektedir. Ayrıca, eşyalar saklandığı sürece yasal prosedürler çerçevesinde hareket edilmesi ve karşılıklı iki tarafın haklarının da güvence altına alınması Acıbadem eşya depolama hizmeti veren firmaya olan güveni arttırmaktadır. Firmamız, eşyaları istenilen süre kadar sakladıktan sonra, müşteriye zararsız bir şekilde teslim etmek için alarm ve görüntülü koruma sistemleriyle verdiği güveni ikiye katlamaktadır. Aslında, eşyaları saklarken en çok dikkat edilmesi gereken nokta, haşereler ve rutubettir. Bu iki unsura karşı önlem alınmazsa, eşyalar çürür, zarar görür ve zamanla kullanılamaz hale gelir. Acıbadem eşya depolama hizmeti üzerine faaliyet gösteren firmamız, belirli aralıklarla depolarını ilaçlatmaktadır. Rutubet için de, gereken önlemlerin alındığı depolarda eşyalar, müşterilerin istediği süre kadar zarar görmeden saklanmaktadır.

Eşya depolama hizmetinin işk aşaması olarak, verilen adrese ücretsiz ekspertizlerini gönderen firma, kişiyle anlaştıktan sonra personellerini, gerekli ambalaj malzemeleri ve ekipmanlarla paketleme aşaması için göndermektedir.  İhtiyaçlar doğrultusunda giderek büyüyen bir sektör haline gelen eşya depolama hizmeti, firmamız tarafından, müşterileri oldukça memnun bırakacak kalitede gerçekleştirilmektedir. Acıbadem eşya depolama hizmeti için uygulanan fiyat politikası, belirli aralıklarda değişmektedir. Hizmet almak isteyenler, firma ile iletişime geçerek, fiyat bilgisi alabilir. Fiyat konusunda anlaşıldıktan sonra, eşya depolama hizmetinin tüm aşamaları firma tarafından hassasiyetle gerçekleştirilmektedir.