Telefon

444 4 165

Whatsapp &Cep

0532 315 90 51

Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat

Eşya nakliyesi süreçlerinde eşyaların her an zarar görme potansiyeli bulunmaktadır. Eşyaların kırılma veya bozulma durumu olmasından dolayı muhakkak titiz olmak gerekir. Oruçoğlu nakliye firması olarak bizler eşyaları destekleyici aparatlarımızı kullanıyoruz. Nakliye hizmetlerinde özel olarak imal edilen araçları kullanarak farklı bir politika izliyoruz.

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında ev taşımacılığında İstanbul Güngören Nakliyat bölgesinde firmamız tercih edilmektedir. Nakliyat aşamasında yolda oluşacak ciddi kazaları her an engellemek adına sigorta yapabiliriz. Eşyalarınızı güvenli bir ortamda nakliye etmek için her detaya önem veririz. Müşterilerimizin maddi değeri fazla olan kasa gibi ürünler için ise daha ayrıcalıklı hizmetler alabilirsiniz. Eşya depolama da ise diğer firmalardan fark yaratan İstanbul Güngören Nakliyat firması olan oruçoğlu, nakliye aşamasında tır veya kamyon yüklemesi yaparken son derece titiz davranır.

Sizler aldığınız hizmet sonunda mutlu olacaksınız. Problemsiz ve sorunsuz eşya depolaması süreçlerinde mutlu olacağınız hizmetler sağlıyoruz. Oruçoğlu nakliyat İstanbul’un her iki yakasında oldukça bilinen ve birçok kamu kurumlarına destek veren firmadır. Özel ve bireysel ofislerin eşya taşımacılığında profesyonel destek göstermektedir.

Nakliyede her sektöre hitap eden ve her açıdan güven duyacağınız depolama işlemleri yapılır. Dünya standartlarında uygulanan asansörlü taşımacılık araç sınıflarımız ise oldukça yüksek kalitededir. Ev hanımlarını bu dertten kurtaran elemanlarımız saygılı ve güler yüzlü hizmet sağlar. Eşyaların ağırlıklarına ve yapısına uygun olacak şekilde araç sınıfları temin eder.

Eşya indirme, yükleme ve boşaltma süreçlerinde her bir ürünü düzenli yerleştirmek için gereken özveriyi en uygun şekilde gerçekleştiriyoruz. Oruçoğlu nakliyat yaşam alanlarınızın her bir bölümünde olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, küçük ev aletleri fırın gibi elektronik ürünlerinizi kırmadan ve bozmadan yeni adrese ulaştıracaktır. Bu değerli olan hizmetlerimizi Güngören Nakliyat farkıyla sizlerde tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*